Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 35

Magyar Színművészeti Lexikon – A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája. I–IV. kötet (teljes) Szerkesztette Schöpflin Aladár. Kiadja az Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete. Bp., 1929–1931. Thalia-Kultura Műintézet VII, 480 p.; 464 p.; 504 p; 486 p. számos színes és fekete-fehér táblával. Egységes, gerincén kissé kopott aranyozású egészvászon kötésben
12844.

Magyar Színművészeti Lexikon – A magyar színjátszás és drámairodalom enciklopédiája.
I–IV. kötet (teljes) Szerkesztette Schöpflin Aladár. Kiadja az Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézete. Bp., 1929–1931. Thalia-Kultura Műintézet VII, 480 p.; 464 p.; 504 p; 486 p. számos színes és fekete-fehér táblával. Egységes, gerincén kissé kopott aranyozású egészvászon kötésben

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Bp., 1982. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, képekkel illusztrálva, vászon kötésben, papírborítóban
12845.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Felvinczi Takács Zoltán: A kelet művészete. Bp. (1943.) Dante. 234 p. 1 sztl.lev. 50 egyszínű és 4 színes képtáblával. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötésben
12846.

Felvinczi Takács Zoltán: A kelet művészete.
Bp. (1943.) Dante. 234 p. 1 sztl.lev. 50 egyszínű és 4 színes képtáblával. Kiadói kissé sérült gerincű félvászon-kötésben

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

12847.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Barabás-Gróh(szerk.): A fényképezés kézikönyve. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötés, szövegközti képekkel és ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban.
12848.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Művész életrajzok, kortárs magyar képzőművészek. 1985, Képcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12849.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Knaurs Lexikon der modernen Plastik. + Die kunst des 20. Jahrhundert. Piper Verlag.
12850.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Péter Vladimir: Fémek, kövek, mesterek, Műhelytitkok. Bp., 1972. Corvina
12851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Peter Basch: Der Akt in Licht und Schatten, Steinbrück am Chiemsee, 1950.
12852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12853.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet 1882-1944. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval(gerincél sérült) színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
12854.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

12855.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft