Govindji-Hunter-Boucher-Macmillan-Clasen-Romacker-Lorimer-Browne-Clark: Természetes módszerekkel a cukorbetegség ellen. Fogyjon le lépésről lépésre! Bp., 2011, Reader's Digest. Kartonált, jó állapotban, színes képekkel illusztrálva.
És mégis élünk! Magyarország 1920-1930. A Budapesti Hirlap húsvéti ajándék-albuma. Bp., 1931, Budapesti Hirlap. Fekete-fehér fotóillusztrációkkal, sarkain kissé elrongyolódott kiadói papírkötésben
Új Elzevír Könyvtár: Nagy Lajos: Falu. Würtz Ádám illusztrációival. Bp., 1963, Magyar Helikon, 1250 példány félbőrkötésben készült (borító kissé foltos)
3 db sporttal foglalkozó könyv-Kárpáti Rudolf: Karddal a világ körül... Bp., 1965, Sport; Vitray Tamás: hivatásos sportrajongó. Bp., 1981, Sport; Keresztényi József: Az olimpiák története. Olümpiától Montreálig. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1976, Gondolat.
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. Regény. Ford. György Aladár és Illésy Piroska. Második, egyedül jogositott kiadás. Kilenczvenhat képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1897, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, zöld, egészvászon sorozatkötésben, a gerinc alján lévő kopást leszámítva jó állapotú