Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 79

Babits Mihály: Az európai irodalom története, 2 kötet. Bp., 1936, Nyugat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot
12596.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

dr. Nyiszli Miklós: Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban. reprint kiadás
12597.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
12598.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nyírő József: Halhatatlan élet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
12599.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos
12600.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bauer Bernhard A., Dr.: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford. Fülöp Zsigmond. II. kiadás. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc sérült)
12601.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
12602.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Állatvédők Világszövetsége Magyarországi Osztálya: Az élveboncolásról 16p.
12603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben
12604.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Zádor István rajzaival. Bp., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, kopottas állapot.
12605.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Simonyi Imre: Tisztességes írás. Versek. 1956. Gyula, 1956, Gyula Városi Tanács Népművelési Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12606.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Benkő András-Benkő György-Zsoldos Ferenc: Az Ifjúsági Vöröskeresztes Csoportok munkakönyve. Félvászon kötés, Állami Általános Iskola Igazgatósága, Hunya pecsétjével.
12607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft