Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
804651
12596
202
Babits Mihály: Az európai irodalom története, 2 kötet. Bp., 1936, Nyugat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, erősen kopottas állapot 803458
12597
202
dr. Nyiszli Miklós: Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitzi krematóriumban. reprint kiadás 803483
12598
202
Nyírő József: Kopjafák. Bp., 1944, Révai. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 803489
12599
202
Nyírő József: Halhatatlan élet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban. 757414
12600
202
Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, kissé piszkos 771988
12601
202
Bauer Bernhard A., Dr.: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Második és befejező rész. Ford. Fülöp Zsigmond. II. kiadás. Bp., 1928, Novák Rudolf és Társa. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc sérült) 730699
12602
202
Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!) 784230
12603
202
Állatvédők Világszövetsége Magyarországi Osztálya: Az élveboncolásról 16p. 782479
12604
202
Shakespeare: Lear király. Zigány Árpád fordításában. Bp., 1899. Vass József. Kopott egészvászon kötésben 804986
12605
202
Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Zádor István rajzaival. Bp., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, kopottas állapot. 802625
12606
202
Simonyi Imre: Tisztességes írás. Versek. 1956. Gyula, 1956, Gyula Városi Tanács Népművelési Osztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 767816
12607
202
Benkő András-Benkő György-Zsoldos Ferenc: Az Ifjúsági Vöröskeresztes Csoportok munkakönyve. Félvászon kötés, Állami Általános Iskola Igazgatósága, Hunya pecsétjével. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft