Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 79

Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Első kiadás! Bp., 1890. Révai Testvérek kiadása Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült,  Aufrecht és Goldschmied kliséivel. néhány lap kijár egyébként szép példány.
12632.

Mikszáth Kálmán: Pipacsok a búzában. Első kiadás!
Bp., 1890. Révai Testvérek kiadása
Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült, Aufrecht és Goldschmied kliséivel. néhány lap kijár egyébként szép példány.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó Bp., 1893. Révai Testvérek kiadása Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült,  Aufrecht és Goldschmied kliséivel. 3 lap sérült és kijár, egyébként szép példány.
12633.

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó
Bp., 1893. Révai Testvérek kiadása
Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült, Aufrecht és Goldschmied kliséivel. 3 lap sérült és kijár, egyébként szép példány.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

12634.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12635.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12636.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

12637.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

12638.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból. Bp., 1901-1909, Révai.  Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.
12639.

Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból.
Bp., 1901-1909, Révai.
Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

12640.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

12641.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

12642.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

12643.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft