Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 79

12644.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

12645.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

12646.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

12647.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1907 Szanatorium Naptár kiadja a József kir. Herceg Szanatorium Dárdai Aladár könykötészetéből koszos egészvászon kötésben, gerincén hibákkal
12648.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. Pesti Napló kiadás, Bp. 1910 Dúsan aranyozott dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben.
12649.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vörösmarty album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., é.n., [Pesti Napló]. Modern egészvászon kötésben
12650.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hipper Sándor: A magyarországi munkások rokkant- és nyugdíjegyletének huszonöt éves története. 1893-1918.Bp. 1918. Pallas. Eredeti félvászon kötés, gerince sérült, állapota viseletes.
12651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Borzsák István: Pálóczi Horváth Ádám lírája Monor, 1919. Popper Ernő. 92p. felvágatlan
12652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12653.

Kikiáltási ár:
800 Ft

A legkisebb királylány kívánsága. 88 vajdasági erotikus és obszcén népmese. Gyűjtötte és az előszót írta: Dr. Burány Béla. Újvidék, 1990, Képzőművészeti Kiadó. Illusztrált, kartonált, jó állapotban.
12654.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

S. Bokor Malvin (szerk.): Hölgyek naptára. Harminchetedik évfolyam. Bp., 1920, Légrády Testvérek. Kiadói viseltes egészvászon kötés, jó állapotban.
12655.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft