Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 10

Unsere Freiland-Laubgehölze. Hrsg. Ernst Graf Silva Tarouca, Camillo Schneider. Zweite, gänzlich umgearbeitete und vermehrte Auflage. Mit 499 Abb. im Text u. 24 farbigen Abb. auf 16 Tafeln. Wien - Leipzig, 1922, Hölder-Pichler-Tempsky - Freytag. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (a kötés belül meglazult) /  Linen binding (somewhat worn)
12253.

Unsere Freiland-Laubgehölze. Hrsg. Ernst Graf Silva Tarouca, Camillo Schneider. Zweite, gänzlich umgearbeitete und vermehrte Auflage. Mit 499 Abb. im Text u. 24 farbigen Abb. auf 16 Tafeln. Wien - Leipzig, 1922, Hölder-Pichler-Tempsky - Freytag. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (a kötés belül meglazult) /
Linen binding (somewhat worn)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Willy Lange - Otto Stahn: Gartengestaltung der Neuzeit. Mit 320 in den Text gedruckten Abb., 16 bunten Tafeln nach Photographien in natürlichen Farben und 2 Plänen. Leipzig, 1912, J. J. Weber. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (kötésen apró sérülések) /  Linen binding, illustrated (with minor fault on binding)
12254.

Willy Lange - Otto Stahn: Gartengestaltung der Neuzeit. Mit 320 in den Text gedruckten Abb., 16 bunten Tafeln nach Photographien in natürlichen Farben und 2 Plänen. Leipzig, 1912, J. J. Weber. Kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (kötésen apró sérülések) /
Linen binding, illustrated (with minor fault on binding)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Unsere Freiland-Nadelhölzer. Hrsg. Ernst Graf Silva Tarouca, Camillo Schneider. Zweite, neudurchgesehene und vermehrte Auflage mit 319 Abb. im Text, 6 schwarzen Tafeln u. 14 farbigen Abb. auf 12 Tafeln. Wien - Leipzig, 1923, Hölder-Pichler-Tempsky - Freytag. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (a kötés belül levált, a táblák kijárnak) /  Linen binding (worn condition)
12255.

Unsere Freiland-Nadelhölzer. Hrsg. Ernst Graf Silva Tarouca, Camillo Schneider. Zweite, neudurchgesehene und vermehrte Auflage mit 319 Abb. im Text, 6 schwarzen Tafeln u. 14 farbigen Abb. auf 12 Tafeln. Wien - Leipzig, 1923, Hölder-Pichler-Tempsky - Freytag. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal (a kötés belül levált, a táblák kijárnak) /
Linen binding (worn condition)

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bohus Gábor - Kalmár Zoltán - Ubrizsy Gábor: Magyarország kalaposgombái. Meghatározó kézikönyv. Budapest, 1951. Akadémia kiadó, jó állapotban, egészvászon kötésben.
12256.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szilassy Alfonz: A sütő-és cukrász technológia kézikönyve I-III. kötet. Budapest, 1940, Szendrői. Egészvászon kötésben, jó állapotban
12257.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

3db idegen nyelvű szakácskönyv Német, Francia és Svéd nyelveken. Gisa v Barsewisch: Exotiska frukter och grönsaker. H.n., 1985, ICA bokförlag kiadó. Früchtespeisen und Rohgemüse. Zürich / Leizig / Wien, 1937, Wendepunkt kiadó. Poissons, gibier et volaille. 2. kiadás. Paris-Strasbourg, é.n., Sanitas S. A. kiadó.
12258.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

5 db szakácskönyv:Vad és halételek,  Régi idők receptjei, Szakácskönyv ábécében, Rakjuk el télire, Táplálkozási ABC
12259.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Mary Hahn: Praktisches. Kochbuch. 120 képpel. Wernigerode, ~1900, k.n.. Német nyelvű könyv, megviselt borítóval, belső rész hibátlan.
12260.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930 Dr Oetker süteményes receptfüzet
12261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jécsai: Szobanövények. Bp., 1938. 60p.
12262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft