Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 92

Amerikai Egyesült Államok 1893. "A Chicagoi Kolumbusz Világkiállítás emlékére / Kolumbusz Kristóf" fém emlékérem füllel (36mm) T:XF USA 1893. "Commemoration of the World's Columbian Exhibition, Chicago / Christopher Columbus" metal medallion with ear (36mm) C:XF
33147.

2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "Folytassuk a Herbalife üzenetének terjesztését szerte a világon ? Sok sikert! / Millió Köszönet - Herbalife" kétoldalas, aranyozott fém plakett eredeti dobozban (88,5mm) T:XF, aranyozás kopás USA ND "Let's Continue To Spread The Message Of Herbalife Around The Globe - Good Luck / Thanks a Billion - Herbalife" two-sided gilt metal plaque in original case (88,5mm) C:XF, gilt worn
33148.

Amerikai Egyesült Államok DN "Folytassuk a Herbalife üzenetének terjesztését szerte a világon ? Sok sikert! / Millió Köszönet - Herbalife" kétoldalas, aranyozott fém plakett eredeti dobozban (88,5mm) T:XF, aranyozás kopás
USA ND "Let's Continue To Spread The Message Of Herbalife Around The Globe - Good Luck / Thanks a Billion - Herbalife" two-sided gilt metal plaque in original case (88,5mm) C:XF, gilt worn

2 400 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "In memorial - New York World Trade Center 1973-2001 / God Bless America" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP USA ND "In memorial - New York World Trade Center 1973-2001 / God Bless America" double-sided Ag medallion in capsule, hallmarked on edge (31,31g/0.999/42,5mm) C:PP
33149.

Amerikai Egyesült Államok DN "In memorial - New York World Trade Center 1973-2001 / God Bless America" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem kapszulában (31,31g/0.999/42,5mm) T:PP
USA ND "In memorial - New York World Trade Center 1973-2001 / God Bless America" double-sided Ag medallion in capsule, hallmarked on edge (31,31g/0.999/42,5mm) C:PP

13 000 HUF
35,23
40,63

Ausztria / Stájerország 1986. "Szövetségi Kereskedelmi Akadémia és Szövetségi Kereskedelmi Iskola" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (13,65g/0.800/30mm) T:XF, patina Austria / Steiermark 1986. "Bundeshandelsakademie und Bundeshandelsschule / 1961-1986. 25 Jahre HAK" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (13,65g/0.800/30mm) C:XF, patina
33150.

Ausztria / Stájerország 1986. "Szövetségi Kereskedelmi Akadémia és Szövetségi Kereskedelmi Iskola" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (13,65g/0.800/30mm) T:XF, patina
Austria / Steiermark 1986. "Bundeshandelsakademie und Bundeshandelsschule / 1961-1986. 25 Jahre HAK" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (13,65g/0.800/30mm) C:XF, patina

4 000 HUF

33151.

Austrian Empire 1736. "Marriage of Franz of Lorraine and Maria Theresa" double-sided Ag token. "VOTORUM TANDEM COMPOTES - CELEB NVPT DIE XII FEB MDCCXXXVI / FRANC III LOTHARINGIC THERES AVSTRIAC" (6,35g/26mm) C:XF,VF small patina

70 000 HUF
189,70
218,75

Ausztria 1873. "I. Ferenc József osztrák császár, magyar király, cseh király, stb. / Császári Pavilon - 1873-as bécsi Világkiállítás" kétoldalas alumínium ötvözet emlékérem. Szign: "A.S." (27mm) T:XF,VF Austria 1873. "Franz Joseph I. Kaiser v. Oesterreich, Koenig v. Ung. Koenig v. Boehm. ETC. / Kaiser-Pavillon - Weltausstellung Wien 1873" two-sided Al alloy medallion. Sign: "A.S." (27mm) C:XF,VF
33152.

Ausztria 1873. "I. Ferenc József osztrák császár, magyar király, cseh király, stb. / Császári Pavilon - 1873-as bécsi Világkiállítás" kétoldalas alumínium ötvözet emlékérem. Szign: "A.S." (27mm) T:XF,VF
Austria 1873. "Franz Joseph I. Kaiser v. Oesterreich, Koenig v. Ung. Koenig v. Boehm. ETC. / Kaiser-Pavillon - Weltausstellung Wien 1873" two-sided Al alloy medallion. Sign: "A.S." (27mm) C:XF,VF

8 000 HUF

33153.

30 000 HUF
81,30
93,75

33154.

4 000 HUF

Ausztria 1983. "Luther Márton / A reformáció harmadik jubileumi ünnepsége 1817" bronz emlékérem. Szign.: König, Loos (30mm) T:AU ph. Austria 1983. "Martin Luther / The 3rd Jubilee Festival of the Reformation 1817" bronze commemorative medallion. Sign.: König, Loos (30mm) C:AU edge error
33155.

Ausztria 1983. "Luther Márton / A reformáció harmadik jubileumi ünnepsége 1817" bronz emlékérem. Szign.: König, Loos (30mm) T:AU ph.
Austria 1983. "Martin Luther / The 3rd Jubilee Festival of the Reformation 1817" bronze commemorative medallion. Sign.: König, Loos (30mm) C:AU edge error

5 000 HUF

Ausztria 1983. "Luther Márton / A schmalkaldeni cikkek szerzője" bronz emlékérem (43mm) T:VF előlap ragasztása elengedett Austria 1983. "Martin Luther / The Author of the Schmalkalden Articles" bronze commemorative medallion (43mm) C:VF the glueing of the obverse is released
33156.

Ausztria 1983. "Luther Márton / A schmalkaldeni cikkek szerzője" bronz emlékérem (43mm) T:VF előlap ragasztása elengedett
Austria 1983. "Martin Luther / The Author of the Schmalkalden Articles" bronze commemorative medallion (43mm) C:VF the glueing of the obverse is released

3 000 HUF

Ausztria 1986. Osztrák Bélyeggyűjtő Egyesületek Szövetsége "100 év - Bélyeggyűjtők Egyesülete Grazban - Bélyegkiállítás - Övebria '86" egyoldalas, szélén aranyozott fém emlékplakett (59x59mm) T:AU Austria 1986. "Vöph (Verband Österreichischer Philatelistenvereine) - 100 Jahre - Verein der Briefmar, Kensammler in Graz - Rang II - Briefmarken Ausstellung - Övebria '86" one-sided, metal commemorative plaque, gilt at the edge (59x59mm) C:AU
33157.

Ausztria 1986. Osztrák Bélyeggyűjtő Egyesületek Szövetsége "100 év - Bélyeggyűjtők Egyesülete Grazban - Bélyegkiállítás - Övebria '86" egyoldalas, szélén aranyozott fém emlékplakett (59x59mm) T:AU
Austria 1986. "Vöph (Verband Österreichischer Philatelistenvereine) - 100 Jahre - Verein der Briefmar, Kensammler in Graz - Rang II - Briefmarken Ausstellung - Övebria '86" one-sided, metal commemorative plaque, gilt at the edge (59x59mm) C:AU

2 000 HUF

Ausztria 1991. "20 éves érdemi együttműködés - Fischer" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (20g/0.925/35mm) T:AU, patina Austria 1991. "20 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (20g/0.925/35mm) C:AU, patina
33158.

Ausztria 1991. "20 éves érdemi együttműködés - Fischer" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (20g/0.925/35mm) T:AU, patina
Austria 1991. "20 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (20g/0.925/35mm) C:AU, patina

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF