Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 92

Vatikán 1934. "XI. Pius 1933-1934 / Szentév a megváltás 1900. évfordulóján" fém medál (25mm) T:AU Vatican 1934. "Pius XI. 1933-1934 / Holy Year for tne 1900th Anniversary of the Redemption" metal medal (25mm) C:AU
33232.

Vatikán 1934. "XI. Pius 1933-1934 / Szentév a megváltás 1900. évfordulóján" fém medál (25mm) T:AU
Vatican 1934. "Pius XI. 1933-1934 / Holy Year for tne 1900th Anniversary of the Redemption" metal medal (25mm) C:AU

3 000 HUF

Vatikán DN "Pavlvs VI Pontifex Maximvs / 26 Sept 1897 - 21 Ivni 1963 - 6 Avg 1978" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (50,89g/0.999/50mm) T:AU,XF (eredetileg PP) Vatican ND "Pavlvs VI Pontifex Maximvs / 26 Sept 1897 - 21 Ivni 1963 - 6 Avg 1978" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion in original case (50,89g/0.999/50mm) C:AU,XF (originally PP)
33233.

Vatikán DN "Pavlvs VI Pontifex Maximvs / 26 Sept 1897 - 21 Ivni 1963 - 6 Avg 1978" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (50,89g/0.999/50mm) T:AU,XF (eredetileg PP)
Vatican ND "Pavlvs VI Pontifex Maximvs / 26 Sept 1897 - 21 Ivni 1963 - 6 Avg 1978" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion in original case (50,89g/0.999/50mm) C:AU,XF (originally PP)

17 000 HUF
46,07
53,13

Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating
33234.

2 000 HUF

Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül 9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin
33235.

Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül
9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin

1 800 HUF

DN "1818 - My Pennys Jeans" bronz modern zseton füllel (33mm) T:AU ND "1818 - My Pennys Jeans" bronze modern token with ear (33mm) C:AU
33236.

DN "1818 - My Pennys Jeans" bronz modern zseton füllel (33mm) T:AU
ND "1818 - My Pennys Jeans" bronze modern token with ear (33mm) C:AU

2 000 HUF

Vatikán DN "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem kapszulában. Szign.: "R.Susini" (45mm) T:AU,XF (eredetileg PP) Vatican ND "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" two-sided silverplated metal commemorative medallion in capsule. Sign.: "R.Susini" (45mm) C:AU,XF (originally PP)
33237.

Vatikán DN "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem kapszulában. Szign.: "R.Susini" (45mm) T:AU,XF (eredetileg PP)
Vatican ND "Johannes Paulus II Pont Max / La Pietá" two-sided silverplated metal commemorative medallion in capsule. Sign.: "R.Susini" (45mm) C:AU,XF (originally PP)

1 800 HUF

33238.

1 000 HUF

33239.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF