Chinaware / Porcelain Number of items: 415
3391134
12405
500
cca 1900 Schauer Vienna Faiance rekamién könyöklő hölgy macskával. Mázas és biszkvit fajansz, hölgy feje ragasztott, kis lepattanásokkal, virágtartó résszel, jelzett, 26x20 cm
20 000 HUF
3361052
12406
500
4600
3 db Goebel Klimt dísztányér. klf méretben Matricás, jelzett, hibátlan d: 31 cm, d: 9,5 cm (2x)
4 600 HUF
3404703
12407
500
1939-1949 Hummel bárányoknak zenélő gyermekek figura, jelzett, hibátlan, 12x11 cm
12 000 HUF
3097317
12408
500
Epiag Czechoslovakia porcelán csésze és alj. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopottsággal, d: 9,5 - 14 cm
3 000 HUF
3406744
12409
500
15000
Kézzel festett kínai paradicsommadár mintás kávés készlet. Teljes, jelzett, hibátlan.
15 000 HUF
2792734
12410
500
9 000 HUF
3319360
12411
500
18 000 HUF
3156874
12412
500
15000
15 000 HUF
3369255
12413
500
15000
Schütz Cilli majolika dísztál. Kézzel festett jelzett,"Platthy Klára 1890" kis kopással d: 20 cm
15 000 HUF
3372014
12414
500
cca 1900, Porcelánlapra festett zsánerjelenet. Keretre applikálva, 11x8 cm, kerettel 22x15 cm
16 000 HUF
3377402
12415
500
3800
Váza. Japán, cca 1850, jelzett, kézzel festett, kopott, restaurált, m: 36 cm
3 800 HUF
3098889
12416
500
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house