Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Vincze Dénes (1924-1972) DN "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" kétoldalas bronz emlékérem (51mm) T:AU,XF / Hungary ND "Céhbeliek Magyar Képzőművészeti Társasága" double-sided bronze commemorative medallion (51mm) C:AU,XF
31760.

10 000 HUF

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots
31761.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1920. "Horthy Miklós 1920" egyoldalas bronz fali plakett, hátlapon csavarmenet kialakítva a felfüggesztéshez (236mm) T:XF patina, festékfoltok
Hungary 1920. "Horthy Miklós 1920" hangable bronze plaque, with screw thread on reverse. Sign.: János Zsákodi Csiszér (236mm) C:XF patina, paint spots

130 000 HUF
352,30
406,25

2001. "10 éves az Opel Magyarországon" bronz emlékérem (53mm) T:UNC,AU
31762.

4 000 HUF

2001. "Hungária Biztosító Rt. - Az Allianz Csoport tagja / 15 éves a Hungária Biztosító Zrt. - Alapítva 1986" jelzett Ag emlékérem, kapszulában (31,23g/0.925/42,5mm) T:PP
31763.

12 000 HUF

2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem tokban, kapszulában (23mm) T:AU (eredetileg PP) folt
31764.

1 400 HUF

31765.

4 000 HUF

2006-2016. "Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" bronz emlékérem névre szólóan gravírozva, díszdobozban (2db) (66mm) T:AU
31766.

4 000 HUF

31767.

5 000 HUF

2006. "Magyar Vasút 1846-2006 / 160 éve a haladás szolgálatában MÁV" kétoldalas aranyozott fém emlékérem tokban (40mm) T:AU
31768.

2 000 HUF

2010 I. Géza (1074-1077) Denár mintájára készült Ag utánveret emlékérem "MÉE-Vác" felirattal, tanúsítvánnyal (0,77g/0.900) T:UNC
31769.

5 500 HUF
14,91
17,19

2010. "5 éves az Astellas Pharma" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (11.98g/0.999/29,5mm) T:PP 2010. "5 astellas - Leading Light for Life / Astellas 5th year anniversary" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (11.98g/0.999/29,5mm) C:PP
31770.

2010. "5 éves az Astellas Pharma" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (11.98g/0.999/29,5mm) T:PP
2010. "5 astellas - Leading Light for Life / Astellas 5th year anniversary" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (11.98g/0.999/29,5mm) C:PP

4 400 HUF
11,92
13,75

2010. Aba Sámuel 1041-1044. Denár mintájára készült Ag emlékérem "ABASÁR-MÉE" feliratú hátlappal (0,91g) T:AU
31771.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF