Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Tóth Sándor (1933-) 1998. "Állami Útőr - 40 éve alakultak a közúti igazgatóságok / Állami Közútkezelők - A közutak szolgálatában" aranyozott bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:AU
31748.

1 600 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) / Szabó Géza (1939-2018) 1993. "Rippl-Rónai József 1861-1927 / MÉE XXIII. Vándorgyűlése, Kaposvár" Ag és bronz emlékérem pár (36,39g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo KV2
31749.

15 000 HUF
40,65
46,88

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső 1890-1970 / Országos Állategészségügyi Intézet 1928-1978" bronz emlékplakett (99mm) T:UNC,AU
31750.

8 000 HUF

Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "25 éves a BME Útépítési tanszéke" kétoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU
31751.

4 000 HUF

31752.

12 000 HUF

31753.

6 000 HUF

Váradi Lajos 1983. "MÉE Győr - Szt. László Szt. Imre és Szt. Gellért felemelésének emlékére 1083-1983 St Ladislaus Rex Hungariae / 25 éves a Magyar Vagon- és Gépgyár VSZB Éremgyűjtő Szakkör" bronz kétoldalas emlékérem ~45 fokban elfordult hátlappal (42,5mm) T:UNC patina Adamo GR2
31754.

2 000 HUF

Várady Lajos (1911-1998) 1983. "Keleti Károly 1833-1892 - Születésének 150. évfordulójára - Központi Statisztikai Hivatal 1983" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti tokban (130mm) T:AU
31755.

4 000 HUF

Várhelyi György (1942-) DN "Kiváló Társadalmi Munkáért / Budapesti Testnevelési És Sporthivatal" bronz emlékérem (88mm) T:AU
31756.

2 000 HUF

Vastagh Éva (1900-1942) 1935. "9. Nemzetközi Dermatológiai Kongresszus Budapest" kétoldalas bronz emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel "IX. CONGRESSUS INTERNATIONALIS DERMATOLOGORUM - BUDAPESTINI MCMXXXV." (60mm) T:AU / Hungary 1935. "9th International Dermatology Congress Budapest" double-sided bronze medallion with "LUDVIG" maker's mark. Sign: Éva Vastagh. "IX. CONGRESSUS INTERNATIONALIS DERMATOLOGORUM - BUDAPESTINI MCMXXXV." (60mm) C:AU HV 1409.
31757.

8 000 HUF

Vastagh György Ifj. (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" kétoldalas bronz plakett füllel. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:XF
31758.

7 500 HUF
20,33
23,44

Veres Gábor (1955-) 2001. "MÉE 31. Vándorgyűlése - Siófok / A Magyar Éremgyűjtők Egyesülete első vándorgyűlése a harmadik évezredben" kétoldalas, peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,73g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31759.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF