Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 327
2964858
31616
500
24000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Búza Barna (1920-2010) 1975. "Béke és barátság " nagyméretű egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (140x315x10mm) T:AU A legnagyobb magyarországi plakett.
24 000 HUF
3230166
31617
500
Numismatics
Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés " peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,58g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
16 000 HUF
3224172
31618
500
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest " jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
8 000 HUF
3410189
31619
500
14000
Numismatics
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői " bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF
14 000 HUF
3264261
31620
500
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország " Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
12 000 HUF
3134644
31621
500
Numismatics
Csucs Viktória (1934-) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro memor urbe centen " peremén jelzett Ag emlékérem (25,51g/0.800/42,5mm) T:AU
6 000 HUF
3404162
31622
500
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " bronz emlékérem kapszulában T:UNC
2 400 HUF
3370953
31623
500
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
1 600 HUF
3370954
31624
500
Numismatics
1 600 HUF
3408177
31625
500
13000
Numismatics
Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa " + "Kiskunhalas - Csipkeház " + "Mezőkövesd " kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem szett (~17g/0.925/32mm), közös "ÁPV" műanyag tokban T:AU (eredetileg PP), sérült tok, szétnyílik
13 000 HUF
3186344
31626
500
Numismatics
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen " kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
8 000 HUF
3191270
31627
500
Numismatics
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house