Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Búza Barna (1920-2010) 1975. "Béke és barátság" nagyméretű egyoldalas bronz plakett eredeti tokban (140x315x10mm) T:AU A legnagyobb magyarországi plakett.
31616.

24 000 HUF
65,04
75,00

Csóka Zsuzsa (1962-) 2006. "Dr. Huszár Lajos az éremtan tudósa 1906-1987 / MÉE Pápa - 36. Vándorgyűlés" peremen jelzett Ag és bronz emlékérem pár (33,58g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31617.

16 000 HUF
43,36
50,00

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina Adamo BP8
31618.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda - MÉE Budapest" jelzett Ag emlékérem (24,92g/0.800/42,5mm) T:AU patina
Adamo BP8

8 000 HUF

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Szabó István 1898-1969 / Tanítványai és tisztelői" bronz emlékplakett, peremén "10"-es sorszámmal! (92mm) T:AU,XF
31619.

14 000 HUF
37,94
43,75

Csúcs Viktória (1934-) 1973. "MÉE Budapest - Magyarország" Ag tagsági emlékérem (25,08g/0.800/42,5mm) + Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem T:UNC patina
31620.

12 000 HUF

31621.

6 000 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) + 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján" bronz emlékérem kapszulában T:UNC
31622.

2 400 HUF

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
31623.

Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
Adamo NK1

1 600 HUF

31624.

Adamo NK1

1 600 HUF

Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa" + "Kiskunhalas - Csipkeház" + "Mezőkövesd" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem szett (~17g/0.925/32mm), közös "ÁPV" műanyag tokban T:AU (eredetileg PP), sérült tok, szétnyílik
31625.

13 000 HUF
35,23
40,63

Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas Ag emlékérem (22,67g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo DE1
31626.

8 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31627.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF