Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

31592.

40 000 HUF
108,40
125,00

31593.

2 000 HUF

31594.

1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte 1763-1845 / Batsányiné B. Gabriella 1766-1839 - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31595.

2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV - 40 év - 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31596.

2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti "BÁV" műbőr tokban (42,5mm) T:AU, patina, a műanyag rész elrepedt
31597.

2 400 HUF

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
31598.

Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985" kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC
Adamo NK1

2 000 HUF

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat
31599.

5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina Adamo BP25
31600.

Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása" Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Adamo BP25

10 000 HUF

31601.

10 000 HUF

Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban, tasúsítvánnyal (31,34g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) / Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case, with certificate. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP)
31602.

16 000 HUF
43,36
50,00

Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (155,52g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
31603.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF