Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 327
3038639
31592
500
40000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület " az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült
40 000 HUF
3041405
31593
500
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja " kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3368421
31594
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "250 éves a magyar műszaki felsőoktatás " emlékérem egyoldalas gravírozott Cu másolata (30mm) T:XF
1 600 HUF
3404829
31595
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "Batsányi János Tapolca szülötte 1763-1845 / Batsányiné B. Gabriella 1766-1839 - Éremgyűjtők Csoportja Keszthely " kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
2 000 HUF
3404147
31596
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV - 40 év - 1945-1985 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
2 000 HUF
3370896
31597
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti "BÁV" műbőr tokban (42,5mm) T:AU, patina, a műanyag rész elrepedt
2 400 HUF
3370955
31598
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1985. "M. Theresia alapíttatott 1773-1985 / Bizományi Áruház Vállalat - BÁV 40 év 1945-1985 " kétoldalas bronz emlékérem eredeti plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC Adamo NK1
2 000 HUF
3190266
31599
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó " jelzett Ag emlékérem eredeti "ÁPV" műbőr tokban (~16,25g/0.925/32mm) T:PP ujjlenyomat
5 000 HUF
3404728
31600
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1988. "MÉE - Államalapító királyunk emlékére / A Szent Jobb országos bemutatása " Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina Adamo BP25
10 000 HUF
3229173
31601
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink " jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,87g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP28
10 000 HUF
3326982
31602
500
Numismatics
Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13 " Ag emlékérem sérült eredeti tokban, tasúsítvánnyal (31,34g/0.999/42,5mm) T:AU (PP) / Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case, with certificate. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP)
16 000 HUF
3326980
31603
500
80000
Numismatics
Bognár György (1944-) 1989. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar " kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában és díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal (155,52g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomatos
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house