Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Asszonyi Tamás (1942-) DN "1 Mani / Resp. Szentendre" bronz gúnyérem (24x21mm) T:XF
31580.

5 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Miskolci Téli Tárlat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem díszdobozban (74mm) T:AU
31581.

4 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "Buday Dezső Díj / Bács-Kiskun Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága" kétoldalas, öntött bronz plakett, eredeti dísztokban (85mm) T:AU
31582.

3 000 HUF

Asszonyi Tamás (1942-) ~1980. "Szakmunkások Egyetemi Előkészítő Tanfolyamai - 10 év" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (90mm) T:AU
31583.

2 000 HUF

Bába Károly (1890-) 1961. "MEOE (Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete) 1961 - Vizsla" egyoldalas Cu emlékérem (49,5mm) T:XF, patina
31584.

2 000 HUF

31585.

16 000 HUF
43,36
50,00

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1901. "Korányi Frigyes doktorrá avatásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. "FRIDERICO KORÁNYI DE TOLCSVA PER LVSTRA X MED DOCTORI CRATI DISCIPVLI D D D / AEGROTIS SALVS MDCCCLI MDCCCCI" (70mm) T:AU,XF HP 791.
31586.

30 000 HUF
81,30
93,75

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (76x54mm) T:AU,XF Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided bronze plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (76x54mm) C:AU,XF HP 866.
31587.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (76x54mm) T:AU,XF
Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided bronze plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (76x54mm) C:AU,XF
HP 866.

10 000 HUF

31588.

7 500 HUF
20,33
23,44

31589.

8 000 HUF

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm) T:UNC,AU Hungary 1934. "400th anniversary of Martin Luther's Bible translation" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:UNC,AU TP 238.
31590.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Luther Márton" kétoldalas bronz emlékérem. "D LUTHER MÁRTON BIBLIAFORDÍTÁSA NÉGYSZÁZ ÉVES 1534-1934 / MINDEN NÉPNEK A MAGA NYELVÉN - JÁNOS JEL XIV:6" (41mm) T:UNC,AU
Hungary 1934. "400th anniversary of Martin Luther's Bible translation" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Lajos Berán (41mm) C:UNC,AU
TP 238.

8 000 HUF

Berán Lajos (1883-1943) ~1931. "Budapesti emlék" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:XF ph.
31591.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF