https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott tanúsítvánnyal "102", eredeti tokban, (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
1
31556.

1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott tanúsítvánnyal "102", eredeti tokban, (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP fo.

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
1991. "Colonia Biztosító Rt. 1991" kétoldalas, öntött bronz plakett (64mm) T:AU
1
31557.

1991. "Colonia Biztosító Rt. 1991" kétoldalas, öntött bronz plakett (64mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina
1
31558.

1991. "II. János Pál pápa Magyarországon" kétoldalas Ag emlékérem füllel, előlapján 2db rubinnal díszítve, tanúsítvánnyal, eredeti díszkiadásban (0,999/~29mm) T:AU patina

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
4
 
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban" latin nyelvű, aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU
1
31559.

1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban" latin nyelvű, aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1991. "Őszentsége II. János Pál Budapest 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon két darab, rögzítésre szolgáló pecekkel (141mm) T:XF
1
31560.

1991. "Őszentsége II. János Pál Budapest 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon két darab, rögzítésre szolgáló pecekkel (141mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
1
31561.

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1995. "Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Eger / Nyilvánosság Demokrácia Törvényesség" kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon névre szóló gravírozással (90mm) T:AU,XF
1
31562.

1995. "Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Eger / Nyilvánosság Demokrácia Törvényesség" kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon névre szóló gravírozással (90mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1995. "Kisebbségekért díj" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti bőr dísztokban (91x95mm) T:AU
1
31563.

1995. "Kisebbségekért díj" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti bőr dísztokban (91x95mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
2
 
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
1
31564.

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1996. "Millecentenárium" egyoldalas Magyarország alakú öntött bronz plakett. Szign.:PS T:XF
1
31565.

1996. "Millecentenárium" egyoldalas Magyarország alakú öntött bronz plakett. Szign.:PS T:XF

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1996. "Numizmatikai Kiállítás / Tokaj 1996" Al emlékzseton (23mm) T:XF
1
31566.

1996. "Numizmatikai Kiállítás / Tokaj 1996" Al emlékzseton (23mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31567.

1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment