Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 327
3186127
31508
500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
4 000 HUF
3317351
31509
500
Numismatics
1942. "Kossuth Dalkör 1902-1942 XL" kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel "Berényi" gyártói jellel (38mm) T:XF,VF
2 800 HUF
3403895
31510
500
7500
Numismatics
1943. "Jószerencse Dal és Önképzőkör, Diósgyőr-Vasgyár - 1893-1943 - 50 éves jubileuma emlékére " egyoldalas fém plakett, "Borsod-Miskolci Múzeumnak" gravírozással (88x55mm) T:AU,XF
7 500 HUF
3391486
31511
500
Numismatics
1950. "Kimagasló Teljesítményért - MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Borsod megyei Szervezete " egyoldalas öntött bronz plakett (100mm) T:XF
2 400 HUF
3206528
31512
500
Numismatics
1958. "XXIV. MÉT. BP. 1958. - Hőgyes 1847-1906 " egyoldalas bronz emlékplakett műanyag talapzatra applikálva (40mm, 90x60mm) T:AU
2 000 HUF
3320212
31513
500
Numismatics
1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz emlékérem (46mm) T:XF patina
1 000 HUF
3403870
31514
500
Numismatics
196(?) "LKM (Lenin Kohászati Művek) Üzemi Szakrendelő Intézete - Megnyitás 196(?) ápr 21 " egyoldalas, öntött bronz plakett (71x100mm) T:XF
5 000 HUF
3411379
31515
500
Numismatics
1960. "A Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskolától - Budapest XII. Márvány utca 32 1918" aranyozott bronz plakett (50x80mm) márvány posztamensen, hátoldalán bőr talppal és pecséttel (60x90x13mm) T:XF
2 000 HUF
3302238
31516
500
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető érem + "A Magyar Népköztársaság úttörője " műgyantás fém jelvény + 1975. "Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár " (2x) fém emlékérem (32mm) T:VF, patina
1 000 HUF
3408007
31517
500
Numismatics
1961. "A mezőgazdaság szocialista átszervezésében végzett jó munkáért 1959-1961" bronzozott Zn plakett (85x82mm) T:XF kopott bronzozás, ph., oxidáció
2 000 HUF
3410904
31518
500
4600
Numismatics
1967. "Hatszáz éves a magyar felsőoktatás 1367-1967 " egyoldalas, mázas kerámia plakett, hátoldalán lekopott jelzéssel (121mm) T:AU, hátoldalán mázas javítás
4 600 HUF
3411416
31519
500
Numismatics
1967. "Zsigmondy Vilmos 1821-1888 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület " bronz emlékérem névre szólóan gravírozva, díszdobozban (66mm) T:AU
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house