Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 327

31508.

4 000 HUF

1942. "Kossuth Dalkör 1902-1942 XL" kétoldalas Cu-Zn emlékérem füllel "Berényi" gyártói jellel (38mm) T:XF,VF
31509.

2 800 HUF

1943. "Jószerencse Dal és Önképzőkör, Diósgyőr-Vasgyár - 1893-1943 - 50 éves jubileuma emlékére" egyoldalas fém plakett, "Borsod-Miskolci Múzeumnak" gravírozással (88x55mm) T:AU,XF
31510.

7 500 HUF
20,33
23,44

1950. "Kimagasló Teljesítményért - MTESZ (Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetsége) Borsod megyei Szervezete" egyoldalas öntött bronz plakett (100mm) T:XF
31511.

2 400 HUF

1958. "XXIV. MÉT. BP. 1958. - Hőgyes 1847-1906" egyoldalas bronz emlékplakett műanyag talapzatra applikálva (40mm, 90x60mm) T:AU
31512.

2 000 HUF

1959. "10 éves - A Nehézipari Műszaki Egyetem - 1949-1959 / NME" bronz emlékérem (46mm) T:XF patina
31513.

1 000 HUF

196(?) "LKM (Lenin Kohászati Művek) Üzemi Szakrendelő Intézete - Megnyitás 196(?) ápr 21" egyoldalas, öntött bronz plakett (71x100mm) T:XF
31514.

5 000 HUF

1960. "A Kossuth Lajos Közgazdasági Szakközépiskolától - Budapest XII. Márvány utca 32 1918" aranyozott bronz plakett (50x80mm) márvány posztamensen, hátoldalán bőr talppal és pecséttel (60x90x13mm) T:XF
31515.

2 000 HUF

1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető érem + "A Magyar Népköztársaság úttörője" műgyantás fém jelvény + 1975. "Hungexpo / Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár" (2x) fém emlékérem (32mm) T:VF, patina
31516.

1 000 HUF

1961. "A mezőgazdaság szocialista átszervezésében végzett jó munkáért 1959-1961" bronzozott Zn plakett (85x82mm) T:XF kopott bronzozás, ph., oxidáció
31517.

2 000 HUF

1967. "Hatszáz éves a magyar felsőoktatás 1367-1967" egyoldalas, mázas kerámia plakett, hátoldalán lekopott jelzéssel (121mm) T:AU, hátoldalán mázas javítás
31518.

4 600 HUF
12,47
14,38

1967. "Zsigmondy Vilmos 1821-1888 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" bronz emlékérem névre szólóan gravírozva, díszdobozban (66mm) T:AU
31519.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF