Engravings

Number of items: 89

[Metszet, Buda ostroma] Sebastien Leclerc (1676-1763) - Jeremias Wolff (1663-1724): Le Siege de Bude (Buda ostroma). Rézmetszet. 23x17 cm Üvegezett keretben
16401.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Oeder: Marosvásárhely, főpiac. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 16x11 cm
16402.

5 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Heisinger: Hajdani mecset Siklóson / Ehemalige Moschee in Siklós. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 12x16,5 cm
16403.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Julius Umbach (1815-1877): Rosnyói vár Erdélyben (Rozsnyó, Barcarozsnyó) / Burg Rosenau (Siebenbürgen). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, 12x17 cm
16404.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - F. Foltz: Földvár romjai / Ruinen von Marienburg. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kisebb lapszéli sérülésekkel, folttal, 12,5x17,5 cm
16405.

2 000 HUF

cca 1850 Schloss und Kloster Illock (Újlak vára). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, 10,5x15 cm
16406.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Rottmann: Hajdani mecset minarettel Pécs városában / Ehemalige Moschee und Minaret in Fünfkirchen. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 16x12 cm
16407.

3 000 HUF

cca 1840-1850 Theatre a Pesth (a régi Nemzeti színház), acélmetszet, 10x15 cm
16408.

2 000 HUF

cca 1840-1850 Ofen & Pesth (Buda és Pest látképe), acélmetszet, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka sérült, 10x15 cm
16409.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Visegrád a Dunánál / Vissegrad an der Donau. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis lapszéli sérülésekkel, 12x17,5 cm
16410.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: A Tarpataki-vízesések a Kárpátokban (Magas-Tátra) / Die Kohlbacher Wasserfälle in den Karpathen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 18x13 cm
16411.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Törcsvár a Törcsvári szorosban (Erdély) / Schloss Törtzburg im Törtzburger Pass. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, sarkain kissé sérült, 12x16 cm
16412.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF