1836 A sümegi Szűz Mária kegyszobra (Effigies B. Mariae Virg. in Ecclesia P. P. Francisc. in Sümegh. Dioec. Weszprim. Comitatu Zala). Rézmetszet, papír, 18,5x11 cm. [In: Jordánszky Elek: Magyar országban 's az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Pozsony, 1836.]
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
cca 1850 Negroponte látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanstalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x14,5 cm
Ruben festménye után, Hanfstaengl után: Columbus (Kolumbusz). Amerika felfedezése. A Pesti Mű-Egyesület tagjainak 1852 évre. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. 50x66 cm. Javított, kissé sérült. Kissé foltos. Ritka!
Henry William Bunbury (1750-1811) után, Charles Knight (1743-1826 k.) metszése: Autolycus eladásra kínálja az áruját (Autolycus selling his wares). Pontozott rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal, javításokkal. 36x561,5 cm