Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Amerikai Egyesült Államok 1893. "A Chicagoi Kolumbusz Világkiállítás emlékére / Kolumbusz Kristóf" fém emlékérem füllel (36mm) T:XF USA 1893. "Commemoration of the World's Columbian Exhibition, Chicago / Christopher Columbus" metal medallion with ear (36mm) C:XF
33399.

4 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Kaliforniai Állami Numizmatikai Társaság / 59. Féléves Találkozó" bronz emlékérem (39mm) T:AU USA 1976. "California State Numismatic Society / 59th Semi-Annual Convention" bronze commemorative medallion (39mm) C:AU
33400.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Kaliforniai Állami Numizmatikai Társaság / 59. Féléves Találkozó" bronz emlékérem (39mm) T:AU
USA 1976. "California State Numismatic Society / 59th Semi-Annual Convention" bronze commemorative medallion (39mm) C:AU

2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN(~1985) "Kennedy Space Center Florida / The New ERA of Space Exploration USA" kétoldalas bronz emlékérem (39,5mm) T:AU-XF USA ND(~1985) "Kennedy Space Center Florida / The New ERA of Space Exploration USA" two-sided bronze commemorative medallion (39,5mm) C:AU-XF
33401.

Amerikai Egyesült Államok DN(~1985) "Kennedy Space Center Florida / The New ERA of Space Exploration USA" kétoldalas bronz emlékérem (39,5mm) T:AU-XF
USA ND(~1985) "Kennedy Space Center Florida / The New ERA of Space Exploration USA" two-sided bronze commemorative medallion (39,5mm) C:AU-XF

2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok DN "Zapata" Ag tömb (31,1g,1oz/0.999) T:XF patina USA ND "Zapata" Ag bar (31,1g,1oz/0.999) C:XF patina
33402.

Amerikai Egyesült Államok DN "Zapata" Ag tömb (31,1g,1oz/0.999) T:XF patina
USA ND "Zapata" Ag bar (31,1g,1oz/0.999) C:XF patina

24 000 HUF
65,04
75,00

33403.

Ausztria 1736. "Lotharingiai Ferenc és Mária Terézia házassága" kétoldalas Ag zseton. "VOTORUM TANDEM COMPOTES - CELEB NVPT DIE XII FEB MDCCXXXVI / FRANC III LOTHARINGIC THERES AVSTRIAC" (6,35g/26mm) T:XF,VF kis patina
Austrian Empire 1736. "Marriage of Franz of Lorraine and Maria Theresa" double-sided Ag token. "VOTORUM TANDEM COMPOTES - CELEB NVPT DIE XII FEB MDCCXXXVI / FRANC III LOTHARINGIC THERES AVSTRIAC" (6,35g/26mm) C:XF,VF small patina

70 000 HUF
189,70
218,75

Ausztria 1760. "Mária Terézia" kétoldalas sárgaréz zseton medállá alakítva (42mm) T:XF, kis forrasztásnyom Austria 1760. "Maria Theresia" two-sided brass token (42mm) C:XF, small soldering-mark
33404.

Ausztria 1760. "Mária Terézia" kétoldalas sárgaréz zseton medállá alakítva (42mm) T:XF, kis forrasztásnyom
Austria 1760. "Maria Theresia" two-sided brass token (42mm) C:XF, small soldering-mark

3 000 HUF

Ausztria 1769. "Mária Amália és Ferdinánd pármai herceg esküvőjére" Ag zseton. Szign.: Wideman (3,74g/25mm) T:F karc, lyuktömött Austria 1769. "Fo the Wedding of Maria Amalie with Ferdinand, duke of Parma" Ag token. Sign.: Wideman (3,74g/25mm) T:F scratched, plugged hole
33405.

6 000 HUF

Ausztria 1813. "I. Ferenc osztrák császár és I. Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő csatája Lipcsénél" kétoldalas német nyelvű bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner (37,5mm) T:F, perem- / fül hiba Austria 1813. "Franz I Emperor of Austria and Alexander I Emperor of Russia / Decisive battle of the Allied at Leipzig" two-sided bronze commemorative medal with German language. Sign.: Steiner (37,5mm) C:F, edge- / ear error
33406.

Ausztria 1813. "I. Ferenc osztrák császár és I. Sándor orosz cár / A szövetségesek döntő csatája Lipcsénél" kétoldalas német nyelvű bronz emlékérem füllel. Szign.: Steiner (37,5mm) T:F, perem- / fül hiba
Austria 1813. "Franz I Emperor of Austria and Alexander I Emperor of Russia / Decisive battle of the Allied at Leipzig" two-sided bronze commemorative medal with German language. Sign.: Steiner (37,5mm) C:F, edge- / ear error

4 000 HUF

Ausztia ~1900. "GENERE - MORIBUS - INGENIO ENGREGIUS" bronz plakett. Szign.: I.E. (127g/71x33mm) T:AU patina / Austria ~1900. "GENERE - MORIBUS - INGENIO ENGREGIUS" bronze plaque. Sign.: I.E. (127g/71x33m)
33407.

1 600 HUF

33408.

Austria 1903. "Portrait of a girl facing left" bronze medallion. Sign.: R. Placht (64mm) C:XF

30 000 HUF
81,30
93,75

33409.

6 500 HUF
17,62
20,31

Ausztria 1959. "Dr. Kutiak - Gyógyszer / Naptár" bronz emlékérem (40mm) T:AU Austria 1959. "Dr. Kutiak - Drug / Calendar" bronze commemorative medallion (40mm) C:AU
33410.

Ausztria 1959. "Dr. Kutiak - Gyógyszer / Naptár" bronz emlékérem (40mm) T:AU
Austria 1959. "Dr. Kutiak - Drug / Calendar" bronze commemorative medallion (40mm) C:AU

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF