Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Franciaország 1844. "Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs" kétoldalas bronz emlékérem utánveret, "BOVY" szignó "HR" jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy. Műanyag dísztokban, német nyelvű ismertetővel (30,5mm) T:AU France 1844. "Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert" double-sided bronze medallion restrike with "BOVY" signature and with "HR" mark. Sign: A. Bovy. In plastic case, with German description (30,5mm) C:AU
33423.

Franciaország 1844. "Liszt Ferenc koncert 1844 Párizs" kétoldalas bronz emlékérem utánveret, "BOVY" szignó "HR" jelzéssel kiegészítve. Szign.: A. Bovy. Műanyag dísztokban, német nyelvű ismertetővel (30,5mm) T:AU
France 1844. "Franz Liszt / 1844 Paris - The Italian Theatre Concert" double-sided bronze medallion restrike with "BOVY" signature and with "HR" mark. Sign: A. Bovy. In plastic case, with German description (30,5mm) C:AU

2 800 HUF

Franciaország DN "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" egyoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:XF France ND "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" one-sided bronze commemorative plaque (78mm) C:XF
33424.

Franciaország DN "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" egyoldalas bronz emlékplakett (78mm) T:XF
France ND "LUD XVI. D. G. FR. ET NAV. REX" one-sided bronze commemorative plaque (78mm) C:XF

8 000 HUF

Franciaország 1855. "Eugénia - III. Napóleon / Ipari Palota - Kilátás a galériákra" bronz emlékérem. Szign.: Caqué (50mm) T:VF ph. France 1855. "Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de l'Industrie - Vue des galeries" Zn commemorative medallion. Sign.: Caqué (50mm) C:VF edge error
33425.

Franciaország 1855. "Eugénia - III. Napóleon / Ipari Palota - Kilátás a galériákra" bronz emlékérem. Szign.: Caqué (50mm) T:VF ph.
France 1855. "Eugénie Imperatrice - Napoléon III Empereur / Palais de l'Industrie - Vue des galeries" Zn commemorative medallion. Sign.: Caqué (50mm) C:VF edge error

2 800 HUF

33426.

26 000 HUF
70,46
81,25

Franciaország 1959. "Száz éve született Jean Jaurés" kétoldalas bronz emlékérem (67mm) T:AU France 1959. "100th anniversary of the birth of Jean Jaurés" bronz commemorative medal (67mm) C:AU
33427.

2 000 HUF

33428.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hollandia 1966. "Beatrix és Claus" kétoldalas, jelzetlen Ag házzasági emlékérem (7,63g/0.925/25mm) T:XF-VF, patina Netherland 1966. "Beatrix and Claus" two-sided, unmarked Ag marriage commemorative medallion (7,63g/0.925/25mm) C:XF-VF, patina
33429.

Hollandia 1966. "Beatrix és Claus" kétoldalas, jelzetlen Ag házzasági emlékérem (7,63g/0.925/25mm) T:XF-VF, patina
Netherland 1966. "Beatrix and Claus" two-sided, unmarked Ag marriage commemorative medallion (7,63g/0.925/25mm) C:XF-VF, patina

2 600 HUF
7,05

Hollandia DN "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker (A vidám ivó)" festmény alapján készített bronz emlékérem fa talapzaton T:AU Netherland ND "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker" bronze commemorative medallion on a wooden pedestal C:AU
33430.

Hollandia DN "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker (A vidám ivó)" festmény alapján készített bronz emlékérem fa talapzaton T:AU
Netherland ND "Frans Hals 1580-1666 - Der fröhliche Trinker" bronze commemorative medallion on a wooden pedestal C:AU

4 000 HUF

India DN "Az elnök gratulációjával - A szintetikus és műselyem textíliák exporttámogatási tanácsának tagjai" fém emlékérem füllel, szalaggal, bekeretezve (135mm) T:1 India ND "With best compliments from the Chairman - Members of the Synthetic & Rayon Textiles Export Promotion Council" metal medallion with ear and ribbon in a frame (135mm) C:UNC
33431.

1 800 HUF

Izrael DN(16-20. század) "Fantáziasékel" kétoldalas szuvenír emlékérem (~32mm) T:VF, patina, karc Israel ND(16-20th century) "Fantasy Sheqel / False Sheqel" two-sided souvenir medallion (~32mm) C:XF, patina, scratch
33432.

Izrael DN(16-20. század) "Fantáziasékel" kétoldalas szuvenír emlékérem (~32mm) T:VF, patina, karc
Israel ND(16-20th century) "Fantasy Sheqel / False Sheqel" two-sided souvenir medallion (~32mm) C:XF, patina, scratch

4 000 HUF

Izrael DN "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (38mm) T:AU (eredetileg PP) Israel ND "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni medallion in capsule, in case (38mm) C:AU (eredetileg PP)
33433.

Izrael DN "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (38mm) T:AU (eredetileg PP)
Israel ND "The Great 2000 Jubilee / The Great 2000 Jubilee - The Holy Land" Cu-Ni medallion in capsule, in case (38mm) C:AU (eredetileg PP)

4 000 HUF

Kanada 1984. "II. János Pál pápai látogatása Kanadában" Ni emlékérem eredeti díszlapon (32mm) T:UNC Canada 1984. "Papal visit of John Paul II in Canada" Ni commemorative medallion in original packing (32mm) C:UNC
33434.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF