Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 94

Ausztria / Stájerország 1986. "Szövetségi Kereskedelmi Akadémia és Szövetségi Kereskedelmi Iskola" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (13,65g/0.800/30mm) T:XF, patina Austria / Steiermark 1986. "Bundeshandelsakademie und Bundeshandelsschule / 1961-1986. 25 Jahre HAK" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (13,65g/0.800/30mm) C:XF, patina
33411.

Ausztria / Stájerország 1986. "Szövetségi Kereskedelmi Akadémia és Szövetségi Kereskedelmi Iskola" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (13,65g/0.800/30mm) T:XF, patina
Austria / Steiermark 1986. "Bundeshandelsakademie und Bundeshandelsschule / 1961-1986. 25 Jahre HAK" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (13,65g/0.800/30mm) C:XF, patina

4 000 HUF

Ausztria 1991. "20 éves érdemi együttműködés - Fischer" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (20g/0.925/35mm) T:AU, patina Austria 1991. "20 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (20g/0.925/35mm) C:AU, patina
33412.

Ausztria 1991. "20 éves érdemi együttműködés - Fischer" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (20g/0.925/35mm) T:AU, patina
Austria 1991. "20 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (20g/0.925/35mm) C:AU, patina

7 000 HUF
18,97
21,88

Ausztria 1996. "25 éves érdemi együttműködés - Fischer" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (19,6g/0.925/35mm) T:AU, patina Austria 1996. "25 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (19,6g/0.925/35mm) C:AU, patina
33413.

Ausztria 1996. "25 éves érdemi együttműködés - Fischer" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (19,6g/0.925/35mm) T:AU, patina
Austria 1996. "25 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (19,6g/0.925/35mm) C:AU, patina

7 000 HUF
18,97
21,88

Ausztria 2001. "30 éves érdemi együttműködés - Fischer" aranyozott kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (20g/0.999/35mm) T:AU, patina Austria 2001. "30 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" gilt two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (20g/0.999/35mm) C:AU, patina
33414.

Ausztria 2001. "30 éves érdemi együttműködés - Fischer" aranyozott kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, hátoldalán névre szóló gravírozással (20g/0.999/35mm) T:AU, patina
Austria 2001. "30 Jahre Verdienstvolle Mitarbeit - Fischer" gilt two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule, with engraving on the reverse (20g/0.999/35mm) C:AU, patina

8 000 HUF

Ausztria DN "Szent Flórián Apátság" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában. Szign.:FM (11,20g/0.925/30mm) T:PP, enyhe ködösödés Austria ND "Augustiner-Chorherrenstift St. Florian" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule. Sign.:FM (11,20g/0.925/30mm) C:PP, slightly hazy
33415.

Ausztria DN "Szent Flórián Apátság" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában. Szign.:FM (11,20g/0.925/30mm) T:PP, enyhe ködösödés
Austria ND "Augustiner-Chorherrenstift St. Florian" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule. Sign.:FM (11,20g/0.925/30mm) C:PP, slightly hazy

4 000 HUF

33416.

6 000 HUF

Ausztria DN "Szent Kristóf / ÖAMTC (Osztrák Autó-, Motor- és Túra Club)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (17,09g/0.900/35,5mm) T:XF Austria ND "Sankt Christophorus / ÖAMTC (Österreichische Automobil-, Motorrad- und Touringclub)" two-sided marked Ag commemorative medallion in capsule (17,09g/0.900/35,5mm) C:XF
33417.

Ausztria DN "Szent Kristóf / ÖAMTC (Osztrák Autó-, Motor- és Túra Club)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (17,09g/0.900/35,5mm) T:XF
Austria ND "Sankt Christophorus / ÖAMTC (Österreichische Automobil-, Motorrad- und Touringclub)" two-sided marked Ag commemorative medallion in capsule (17,09g/0.900/35,5mm) C:XF

6 000 HUF

Belgium 1981. "50 Olimpia" sárgarézzel bevont acél emlékérmek (12xklf) lezárt fóliatokban (30mm) T:AU, patina Belgium 1981. "50 Olympics" brass plated steel commemorative medallion (12xdiff) in foil case (30mm) C:AU, patina
33418.

Belgium 1981. "50 Olimpia" sárgarézzel bevont acél emlékérmek (12xklf) lezárt fóliatokban (30mm) T:AU, patina
Belgium 1981. "50 Olympics" brass plated steel commemorative medallion (12xdiff) in foil case (30mm) C:AU, patina

3 600 HUF
9,76
11,25

33419.

1 000 HUF

33420.

1 000 HUF

33421.

2 400 HUF

Dél-Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition / Hong Young Sik Father of Korean Postal Service" kétoldalas, bronz emlékérem fa dísztokban (70mm) T:AU South Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition / Hong Young Sik Father of Korean Postal Service" double-sided bronze commemorative medal (70mm) C:AU
33422.

Dél-Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition / Hong Young Sik Father of Korean Postal Service" kétoldalas, bronz emlékérem fa dísztokban (70mm) T:AU
South Korea 1994. "Philakorea - World Stamp Exhibition / Hong Young Sik Father of Korean Postal Service" double-sided bronze commemorative medal (70mm) C:AU

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF