20 000 HUF
Széchenyi István: A kelet népe. Pozsony, 1841, Wigand Károly. 2. kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, az elülső táblán sérülés, a gerinc kissé sérült, kopott borítóval, laza kötéssel, de belül teljes és jó állapotú. Címlapon néhány kisebb folttal, korabeli ajándékozási sorokkal, possessori bélyegzéssel (Gacsó Kálmán).