Books: Tales

Number of items: 35

Osten, [Anna von der]: Mädchen-Ideale. Erzählung für junge Mädchen. Berlin, é.n. (cca 1890), Herm. J. Meidinger, 1 (címkép, fotógravűr) t.+ 208 p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett, rózsaszín egészvászon-kötés, a borító kissé koszos, egyébként jó állapotban.
20489.

2 400 HUF
20490.

800 HUF
T. Aszódi Éva (Szerk.): Tündérek, törpék, táltosok. Tündérmesék a világ minden tájáról. Bp., 1973. Móra. Kiadói, kopottas félvászon-kötés, enyhén szétvált kötéssel.
20491.

1 600 HUF
Szepes Mária: Pöttyös Panni. F. Győrffy Anna. Bp.,én.,Móra Ferenc. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20492.

1 800 HUF
Tomas Janovic: Egy udvarnak sok lakója. hn., 1979., Mladé letá. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy javított táblával, kopott borítóval.
20493.

1 200 HUF
Csukás István - Sajdik Ferenc: Pom pom meséi. Madárvédő, golyókapkodó. Bp.,1982 ,Móra. Kiadói papírkötés.
20494.

1 200 HUF
Vojtech Kubasta: Tréfavasút. Ford.: Világhy József. Prága., 1976, Artia. Kihajtható térbeli mesekönyv. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos.
20495.

1 200 HUF
Valdor: Anni felfedezése. Ford.: Wiesner Juliska. Bp.,én.,Dante, 149+3 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
20496.

2 200 HUF
5,95
6,47
Móra Ferenc: Dióbél királykisasszony. Történetek Pankáról és egyéb mesék. Prakatur Zsuzsa színes képeivel. (Bp.,1935), Révai,117+1 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, 2 tábla hiányzik, 2 tábla kijár.
20497.

1 600 HUF
Bihari gyermekmondókák. Szerk.: Faragó József és Fábián Imre. Bukarest, 1982, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
20498.

900 HUF
2,43
2,65
Havas Zsigmond: Az acélember. Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., én., Tolnai. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
20499.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF