https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 301

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arany (Au) 14K gyűrű gyémánttal, 1,03 ct, Top Wesselton, tanúsítvánnyal, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,89 g
22000.

Arany (Au) 14K gyűrű gyémánttal, 1,03 ct, Top Wesselton, tanúsítvánnyal, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,89 g

 
The item is not available
Starting price:
1 200 000 HUF
3 243,24
EUR
,
3 529,41
USD
Number of bids:
0
Neorokokó ezüst (Ag) kávészervírozó készlet, gazdagon díszített, rokályokban virág- és puttómintás díszítményekkel. Jelzett, nettó: 1250 g
22001.

Neorokokó ezüst (Ag) kávészervírozó készlet, gazdagon díszített, rokályokban virág- és puttómintás díszítményekkel. Jelzett, nettó: 1250 g

 
The item is not available
Starting price:
380 000 HUF
1 027,03
EUR
,
1 117,65
USD
Number of bids:
0
Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás jelzéssel, részben Latzko mesterjeggyel. 47 darabos, kések solingeni pengével. Nettó 2086 g + ezüst nyelű kések
22002.

Hat személyes ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás jelzéssel, részben Latzko mesterjeggyel. 47 darabos, kések solingeni pengével. Nettó 2086 g + ezüst nyelű kések

 
The item is not available
Starting price:
420 000 HUF
1 135,14
EUR
,
1 235,29
USD
Number of bids:
0
14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal
22003.

14k Fehérarany eljegyzési gyűrű zafírral 0,32ct , brilliáns csiszolású gyémánttal 0,1ct Pink TWWSI, 2 g, m: 51,5. Új, tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Number of bids:
0
Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g
22004.

Arany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,9 g

 
The item is not available
Starting price:
280 000 HUF
756,76
EUR
,
823,53
USD
Number of bids:
0
Antik ezüst (Ag) judaika ébresztőóra, geometrikusan ívelő lábakkal, héber számokkal, tetején sasfigura díszítéssel. Jelzett, m: 17,5 cm, bruttó: 520 g
22005.

Antik ezüst (Ag) judaika ébresztőóra, geometrikusan ívelő lábakkal, héber számokkal, tetején sasfigura díszítéssel. Jelzett, m: 17,5 cm, bruttó: 520 g

 
The item is not available
Starting price:
190 000 HUF
513,51
EUR
,
558,82
USD
Number of bids:
0
David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g
22006.

David Yurman St Silver Labyrinth 925-ös ezüst gyűrű brillekel (0,18Ct) és zöld topázzal. Jelzett, m: 50 br 17,25 g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
540,54
EUR
,
588,24
USD
Number of bids:
0
18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, nem vésett m: 61, 11,8 g
22007.

18K arany (Au) pecsétgyűrű jelzett, mesterjegyes, nem vésett m: 61, 11,8 g

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
540,54
EUR
,
588,24
USD
Number of bids:
0
3 db gyémánt kerek brilliáns csiszolás, SI2-I1,, G-I, 0,8 ct tanúsítvánnyal
22008.

3 db gyémánt kerek brilliáns csiszolás, SI2-I1,, G-I, 0,8 ct tanúsítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
540,54
EUR
,
588,24
USD
Number of bids:
0
6 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. Jelzett, dianás, mesterjegyes össz 700 g d: 6 cm, alj 11 cm
22009.

6 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. Jelzett, dianás, mesterjegyes össz 700 g d: 6 cm, alj 11 cm

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
405,41
EUR
,
441,18
USD
Number of bids:
0
14K arany (Au) gyűrű, elegáns, egyedi formatervezés, ametiszt kővel. Jelzett, bruttó: 11,8 g, méret: 56. Díszdobozzal.
22010.

14K arany (Au) gyűrű, elegáns, egyedi formatervezés, ametiszt kővel. Jelzett, bruttó: 11,8 g, méret: 56. Díszdobozzal.

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
432,43
EUR
,
470,59
USD
Number of bids:
0
Hiányos ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás jelzéssel mesterjeggyel. 17 darabos, Nettó 819 g + ezüst nyelű kések
22011.

Hiányos ezüst (Ag) evőeszköz készlet. Dianás jelzéssel mesterjeggyel. 17 darabos, Nettó 819 g + ezüst nyelű kések

 
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
378,38
EUR
,
411,76
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment