22009.
463. Closed Online auction
Jewellery and precious metal items
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
6 db ezüst (Ag) mokkás csésze, aljjal. Jelzett, dianás, mesterjegyes össz 700 g d: 6 cm, alj 11 cm