https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 426

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1755 Tyrnavie Nagyszombat rézmetszetű szentkép S. Blasius 6x13 cm
17815.

1755 Tyrnavie Nagyszombat rézmetszetű szentkép S. Blasius 6x13 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
5
1755 Tyrnavie Nagyszombat rézmetszetű szentkép S. Macarius 6x13 cm
17816.

1755 Tyrnavie Nagyszombat rézmetszetű szentkép S. Macarius 6x13 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
4
1772 Az ősi javak elherdálásának megakadályozására tett javaslatok a jogügyi bizottságtól 2 p.
17817.

1772 Az ősi javak elherdálásának megakadályozására tett javaslatok a jogügyi bizottságtól 2 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Christian Martin Frähn: Numophylacium orientale Pototianum. Rigae. 1813. Harmannio. 80p. Korabeli, kissé megviselt papírkötésben
17818.

Christian Martin Frähn: Numophylacium orientale Pototianum. Rigae. 1813. Harmannio. 80p. Korabeli, kissé megviselt papírkötésben

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
1817-1863 Régi újságok tételben: Oppositions-Blatt, Miskolczi értesítő, Miskolcz tudakozó-intézeti értesítő, Magyar Néplap Némelyik szignettával
17819.

1817-1863 Régi újságok tételben: Oppositions-Blatt, Miskolczi értesítő, Miskolcz tudakozó-intézeti értesítő, Magyar Néplap Némelyik szignettával

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Szoboszlai Pap István: Halotti elmélkedés, mellyet nemes Halasi Sámuel urnak ... utolsó tisztességének megadására készített Debrecen, 1824. Tóth Ferenc. 16p. kissé gyűrött, intézményi bélyegzővel
17820.

Szoboszlai Pap István: Halotti elmélkedés, mellyet nemes Halasi Sámuel urnak ... utolsó tisztességének megadására készített Debrecen, 1824. Tóth Ferenc. 16p. kissé gyűrött, intézményi bélyegzővel

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
1825 Gemeinnützige Blätter zur Belehrung und Unterhaltung; als gleichzeitige Begleiter der vereinigten Ogner und Pesther Zeitung. Szerk.: Rösler, Christoph. 15. évf. 1. sz., Ofen [Buda], königliche ungarische Universitäts-Buchdruckerei. 416p. Korabeli kopottas papírkötésben, jó állapotban
17821.

1825 Gemeinnützige Blätter zur Belehrung und Unterhaltung; als gleichzeitige Begleiter der vereinigten Ogner und Pesther Zeitung. Szerk.: Rösler, Christoph. 15. évf. 1. sz., Ofen [Buda], königliche ungarische Universitäts-Buchdruckerei. 416p. Korabeli kopottas papírkötésben, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Hirnök - 1840/60.szám, Pozsony; benne hirdetés: gr. Zichy János örökös földesúr 3718 akó neszmélyi bor -évjáratok: 1788-1838 - eladása / elárverezése tárgyában
17822.

Hirnök - 1840/60.szám, Pozsony; benne hirdetés: gr. Zichy János örökös földesúr 3718 akó neszmélyi bor -évjáratok: 1788-1838 - eladása / elárverezése tárgyában

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0
1841 A Társalkodó c. lap 4 db száma.
17823.

1841 A Társalkodó c. lap 4 db száma.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1841 Egyházi Tudósítások, Második félév 9-dik szám, 1841. aug. 29. Szerk. és kiadja: Szaniszló Ferenc. Pest, Trattner-Károlyi-ny., (4) p.
17824.

1841 Egyházi Tudósítások, Második félév 9-dik szám, 1841. aug. 29. Szerk. és kiadja: Szaniszló Ferenc. Pest, Trattner-Károlyi-ny., (4) p.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Pesti Hírlap 1842 október 13-i száma, illetve 2 lap az előző számból. 717-728p. Foltos, szakadt.
17825.

Pesti Hírlap 1842 október 13-i száma, illetve 2 lap az előző számból. 717-728p. Foltos, szakadt.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 1 kötet 1-2. füzet  Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.).  [4] + 159 p. + [4] + 207 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben foltos lapokkal Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.
17826.

Vierteljahrsschrift aus und für Ungarn. 1843 1 kötet 1-2. füzet Leipzig, 1844 Georg Wigand (Bernh. Tauchnitz jun.). [4] + 159 p. + [4] + 207 p. Herausgegeben von Dr. Emrich Henszlmann. Korabeli aranyozott félvászon kötésben foltos lapokkal Henszlmann Imre a külföld felvilágosítására, a szlávok magyarellenes hírterjesztésének megakadályozására és ellensúlyozására indította folyóiratát.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment