Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 467

Tóth Sándor (1933-) 1988. MÉE Hajdú-Bihar Megye / Somlyói Báthory Kristóf bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31207.

Tóth Sándor (1933-) 1988. "MÉE Hajdú-Bihar Megye / Somlyói Báthory Kristóf" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

3 800 HUF
10,27
11,18
Tóth Sándor (1933-2019) 1988. Barcsai Ákos / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE13
31208.

Tóth Sándor (1933-2019) 1988. "Barcsai Ákos / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE13

3 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE15
31209.

Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Siménfalvi Székely Mózes / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE15

4 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1989. Gyerőmonostori Kemény János / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE14
31210.

Tóth Sándor (1933-2019) 1989. "Gyerőmonostori Kemény János / MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo DE14

3 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1990. MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE16
31211.

Tóth Sándor (1933-2019) 1990. "MÉE Hajdú-Bihar Megyei szervezete / Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo DE16

8 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérem bronz piedfort emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BPa2
31212.

16 000 HUF
43,24
47,06
31213.

16 000 HUF
43,24
47,06
Tóth Sándor (1933-2019) 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Ag emlékérem, III. fokozat, gravírozás nélküli peremmel (43,50g/0.835/42,5mm) T:AU patina Hungary 1999. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme Ag commemorative award medallion, 3rd grade, without engraving on the edge. Sign.: Sándor Tóth (43,50g/0.835/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2
31214.

Tóth Sándor (1933-2019) 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag emlékérem, III. fokozat, gravírozás nélküli peremmel (43,50g/0.835/42,5mm) T:AU patina Hungary 1999. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Széchenyi Ferenc Jutalomérme" Ag commemorative award medallion, 3rd grade, without engraving on the edge. Sign.: Sándor Tóth (43,50g/0.835/42,5mm) C:AU patina Adamo BPa2

20 000 HUF
54,05
58,82
Tóth Sándor (1933-2019) 30 évesek a Közúti Igazgatóságok 1988 kétoldalas bronz emlékérem, sérült bőr dísztokban, a dísztok felső részén a plakett dombornyomott képével (95 mm) T:AU
31215.

4 000 HUF
Tóth Sándor (1933-2019) DN Nyír Tourist / Nyíregyháza kétoldalas bronz emlékérem (40mm) + DN Nyír Tourist / Csapoda kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1-,2
31216.

Tóth Sándor (1933-2019) DN "Nyír Tourist / Nyíregyháza" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) + DN "Nyír Tourist / Csapoda" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1-,2

500 HUF
1,35
1,47
Tóth Sándor (1933-) DN Iskolánkért kétoldalas, önött bronz emlékplakett (~124-125mm) T:AU
31217.

Tóth Sándor (1933-) DN "Iskolánkért" kétoldalas, önött bronz emlékplakett (~124-125mm) T:AU

7 000 HUF
18,92
20,59
Tóth Sándor (1933-2019) DN Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist / Kisvárda kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1-
31218.

Tóth Sándor (1933-2019) DN "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal - Nyír Tourist / Kisvárda" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1-

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF