Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 654

Bognár György (1944-) 1989. 20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP28
31052.

Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo BP28

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1989. A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU
31053.

Bognár György (1944-) 1989. "A 110 éves Nagykanizsai Bank emlékére - A Magyar Hitelbank Rt. igazgatósága / Gróf Széchenyi István" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. piedfort Ag emlékérem (71,91g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP31
31054.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." piedfort Ag emlékérem (71,91g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) Adamo BP31

40 000 HUF
108,11
117,65
Bognár György (1944-) 1990. Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS9
31055.

Bognár György (1944-) 1990. "Gyöngyös - Aradi Vértanúk / Kazinczy Lajos" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo GS9

3 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo BP31
31056.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo BP31

1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1990. 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete jelzett Ag emlékérem (35,74/0.835/42,5mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, apró folt Adamo BP31
31057.

10 000 HUF
27,03
29,41
Bognár György (1944-) 1991. Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (31,34g/0.925/42,5mm) T:PP
31058.

9 000 HUF
24,32
26,47
Bognár György (1944-) / Szabó Zoltán 1992. Bakócz Tamás / MÉE bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP39
31059.

Bognár György (1944-) / Szabó Zoltán 1992. "Bakócz Tamás / MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BP39

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1992. Százéves a Kanizsai Sörgyár RT. 1892-1992 / 1892 Kanizsai Sör jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,65g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31060.

20 000 HUF
54,05
58,82
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
31061.

1 600 HUF
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben jelzett Ag emlékérem (31,27g/0.925/42,5mm) T:UNC.AU (eredetileg PP)
31062.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem (31,27g/0.925/42,5mm) T:UNC.AU (eredetileg PP)

14 000 HUF
37,84
41,18
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Kormányzó / Az újratemetés emlékére Kenderes jelzett Ag és bronz emlékérem pár (31,20g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31063.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF