Books: Other languages

Number of items: 17

[Sigismund Schwabe/Sigismund Suevus (1526-1596)] Speculum amicitiae, det er: Venskabs Speyel. I huilcken er at see, huad it got Venskab er, huilcken en dyrebar Skat det er, huorledis det skal skifftis, proffuis, formeris, oc til enden bliffue bestandigt. Met mange sk?ne Sprock, Historier oc Exempler, aff den H. Scrifft, oc gamle Laerefaedris Boger... Kiobenhaffn, 1613, Salomon Sartor, 99 sztl. lev. Dán nyelven. Átkötött félbőr-kötésben, a lapokon szúrágta lyukakkal. / Half-leather-binding, with worn spine and cover, with wood-beetle holes on the sheets.
19074.

40 000 HUF
108,11
117,65
Wilhelm, Gottlieb Tobias. Unterhaltungen über den Menschen. [Von seinem Körper und dessen Theilen und ihren Functionen ins besondere.] II. Theil Agb., J.A. Schloßers Buch und Kunsthandlung, 1834. 1t. rézmetszetű díszcímlap 8 sztl lev. 488 p LIX. színezett rézmetszetű tábla. Korabeli félbőr kötésben, kötéstábla elvált a könyvtesttől.
19075.

40 000 HUF
108,11
117,65
Heinrich Heines Werke I-VI. köt. Hrs. von Heim Laube. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reiger & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.;4+375+3 p.;4+376+4 p.;4+378+2 p.; 4+377+3 p. Német nyelven. Teljes sorozat! F. W. Bader fametszeteivel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon díszkötés, Wien, Hermann Scheibe-kötés, aranyozott lapélekkel. Szép, igényes, gyűjtői állapotban!
19076.

Heinrich Heine's Werke I-VI. köt. Hrs. von Heim Laube. Wien-Leipzig-Prag, é.n., Verlag von Sigmund Bensinger (druck: Ch. Reiger & M. Werthner, Wien), 8+378+1 p.; 4+384+1 p.;4+375+3 p.;4+376+4 p.;4+378+2 p.; 4+377+3 p. Német nyelven. Teljes sorozat! F. W. Bader fametszeteivel gazdagon illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon díszkötés, Wien, Hermann Scheibe-kötés, aranyozott lapélekkel. Szép, igényes, gyűjtői állapotban!

30 000 HUF
81,08
88,24
La Fontaine, Jean de la: Contes et nouvelles en vers. Tome 1?2. [1?2. kötet. egybekötve]. Londres 1743.  1 t. (rézmetszetű címkép) 6 sztl lev + XII+ 212 + 8 sztl. lev + 247 p. Korabeli, kissé sérült egészbőr kötésben
19077.

20 000 HUF
54,05
58,82
19078.

12 000 HUF
32,43
35,29
19079.

10 000 HUF
27,03
29,41
19080.

5 500 HUF
14,86
16,18
[Caroline Norton (1808-1877)] Hn. Mrs. Norton: The Lady of La Garaye by the - -. London - Cambridge, 1863., Macmillan and Co., I-XIII+1+1+16-153+5 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel, laza lapokkal.
19081.

3 000 HUF
Schauenburgs Allgemeines Deutsches Kommersbuch. Unter musikalischer Redaktion von Friedrich Silcher und Friedrich Erk. A borítón: Gaudeamus igitur juvenes dum sumus! Lahr, én., Moritz Schauenburg, 1 (díszcímlap) t.+8+722 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, fém veretekkel, festett lapélekkel, foltos lapélekkel.
19082.

2 400 HUF
Schweitzer, Albert: Die Weltanschauung der indischen Denker. (Mystik und Ethik). München-Bern, 1935, C. H. Beck - Paul Haupt, XI+(1)+201+(3) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, ajándékozási bejegyzéssel, ex libris-szel.
19083.

2 400 HUF
19084.

3 000 HUF
19085.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF