Tétel

10 000 HUF

Description:

Oeuvres de Mr. Boileau Despreaux. Avec des Eclaircissemens Historiques. Donnez par lui-m?me Tome Premier. Amsterdam, 1721, Pierre Brunel, 2 sztl. lev.+ 1 t. +28+4+247+324 p.+13 sztl. lev. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű bordázott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincről címfelirat leesett (benne a könyvben), a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, az elülső előzéklapon aláhúzással.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert