Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 80

Amerikai Egyesült Államok 1975. Eli Whitney kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékplakett kartonlapon (~48g/0.925/56x38mm) T:PP USA 1975. Eli Whitney double-sided Ag plaque, hallmarked on the edge, on cardboard (~48g/0.925/56x38mm) C:PP
32911.

Amerikai Egyesült Államok 1975. "Eli Whitney" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékplakett kartonlapon (~48g/0.925/56x38mm) T:PP USA 1975. "Eli Whitney" double-sided Ag plaque, hallmarked on the edge, on cardboard (~48g/0.925/56x38mm) C:PP

10 000 HUF
27,03
29,41
Amerikai Egyesült Államok 1976. Oklahoma Állami Vásár bronz emlékérem (70mm) T:AU USA 1976. Oklahoma State Fair bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
32912.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Oklahoma Állami Vásár" bronz emlékérem (70mm) T:AU USA 1976. "Oklahoma State Fair" bronze commemorative medallion (70mm) C:AU

4 400 HUF
11,89
12,94
Amerikai Egyesült Államok 1993. William Jefferson Clinton bronz emlékérem lezárt fóliatokban (34mm) T:UNC USA 1993. William Jefferson Clinton bronze commemorative medallion in foil packing (34mm) C:UNC
32913.

Amerikai Egyesült Államok 1993. "William Jefferson Clinton" bronz emlékérem lezárt fóliatokban (34mm) T:UNC USA 1993. "William Jefferson Clinton" bronze commemorative medallion in foil packing (34mm) C:UNC

4 800 HUF
12,97
14,12
32914.

3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN New Jersey National Bank bronz, New Jersey állam formájú egyoldalas plakett, ragasztott filc hátlappal (102x60mm)
32915.

Amerikai Egyesült Államok DN "New Jersey National Bank" bronz, New Jersey állam formájú egyoldalas plakett, ragasztott filc hátlappal (102x60mm)

2 600 HUF
7,03
7,65
Amerikai Egyesült Államok DN J. Edgar Hoover kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,60g/0.925/39mm) + DN Will Rogers kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,76g/0.925/39mm) kartonlapon T:PP patina USA ND J. Edgar Hoover double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge + ND Will Rogers double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge +(31,76g/0.925/39mm) on cardboard C:PP patina
32916.

Amerikai Egyesült Államok DN "J. Edgar Hoover" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,60g/0.925/39mm) + DN "Will Rogers" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,76g/0.925/39mm) kartonlapon T:PP patina USA ND "J. Edgar Hoover" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge + ND "Will Rogers" double-sided Ag medallion, hallmarked on the edge +(31,76g/0.925/39mm) on cardboard C:PP patina

15 000 HUF
40,54
44,12
32917.

1 800 HUF
Ausztrália 1973. Sydney-i Operaház jelzett Ag emlékérem (24,31g/0.999/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Australia 1973. The Sydney Opera House marked Ag commemorative medallion (24,31g/0.999/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch
32918.

5 500 HUF
14,86
16,18
Ausztria 1856. A német természettudósok és orvosok XXXII. közgyűlése, Bécs városa, MDCCCLVI kétoldalas bronz emlékérem tokban. Szign.: Karl Radnitzky (69mm) T:AU patina, apró ph. Austria 1856. Der XXXII Versammlung Deutscher Naturforscher und Ärzte die Stadt Wien - MDCCCLVI (The XXXII Assembly of German Natural Scientists and Physicians the City of Vienna, MDCCCLVI) double-sided bronze medallion in case. Sign.: Carl Radnitzky (69mm) C:AU patina, small edge error
32919.

50 000 HUF
135,14
147,06
Ausztria 1983. Naptár / Vénusz születése jelzett Ag naptár érem (25,61g/0.900/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Austria 1983. Calendar / The birth of Venus marked Ag calendar medallion (25,61g/0.900/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch
32920.

Ausztria 1983. "Naptár / Vénusz születése" jelzett Ag naptár érem (25,61g/0.900/40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, karc Austria 1983. "Calendar / The birth of Venus" marked Ag calendar medallion (25,61g/0.900/40mm) C:AU (PP) fingerprints, scratch

5 500 HUF
14,86
16,18
Ausztria ~2000. ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség) / 60 éves szakszervezeti tagságért aranyozott, jelzett Ag emlékérem (49,25g/0.900/50mm) T:AU Austria ~2000. ÖGB (Austrian Trade Union Federation) / For 60 years of union membership gilt, hallmarked Ag commorative medallion (49,25g/0.900/50mm) C:AU
32921.

Ausztria ~2000. "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség) / 60 éves szakszervezeti tagságért" aranyozott, jelzett Ag emlékérem (49,25g/0.900/50mm) T:AU Austria ~2000. "ÖGB (Austrian Trade Union Federation) / For 60 years of union membership" gilt, hallmarked Ag commorative medallion (49,25g/0.900/50mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Ausztria DN Pummerin 21383 kg / Stephansdom Wien aranyozott fém emlékérem tokban (35mm) T:PP Austria ND Pummerin 21383 kg / Stephansdom Wien gilt metal medallion in case (35mm) C:PP
32922.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF