Engravings

Number of items: 49

10701.

3 600 HUF
9,73
10,59
Francesco Novelli (1767-1836) után, Antonio Regona (1760-1853) metszése: Matrimonii sacramentum. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Lapszéli apró sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 20x26 cm
10702.

3 600 HUF
9,73
10,59
Francesco Novelli (1767-1836) után, Amedeo Gabrieli (1749-1817) metszése: Poenitentiae sacramentum. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Néhány apró folttal. Üvegezett fakeretben
10703.

3 600 HUF
9,73
10,59
10704.

3 000 HUF
2 db rotációs fametszet (az egyik Munkácsy Mihály műve után), XIX. sz. vége körül, körbevágva / kis lapszéli sérülésekkel, lapméret: 32x23 cm körül
10705.

1 600 HUF
10706.

4 000 HUF
10707.

20 000 HUF
54,05
58,82
Bala Hissar és Kabul városa, a brit katonai parancsnoksággal (Bala Hissar and City of Kabul, with the British Cantonments from the Ba. Maroo Hill). Színezett litográfia, papír. Hering and Remington, London kiadása, 1848. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25×37 cm. / lithograph on paper, published by Hering and Remington, London, 1848, slightly stained, framed
10708.

Bala Hissar és Kabul városa, a brit katonai parancsnoksággal (Bala Hissar and City of Kabul, with the British Cantonments from the "Ba. Maroo" Hill). Színezett litográfia, papír. Hering and Remington, London kiadása, 1848. Kissé foltos. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 25×37 cm. / lithograph on paper, published by Hering and Remington, London, 1848, slightly stained, framed

7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1900 Chic Parisien, 4 db színes női divatkép. Színes litográfia, papír. Részben kissé foltos és kissé sérült. 43,5x32,5 cm.
10709.

cca 1900 "Chic Parisien", 4 db színes női divatkép. Színes litográfia, papír. Részben kissé foltos és kissé sérült. 43,5x32,5 cm.

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1910-15 La Femme chic francia női divatkép, 6 db. Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Részben kissé foltos és lapszéli szakadásokkal. 37x27 cm.
10710.

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1850 8 db életkép és történelmi jelenet. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Részben foltos. 17x13 cm körüli méretekben. Paszpartuban.
10711.

2 600 HUF
7,03
7,65
Wilhelm Richter (1824-1892) festménye után, ismeretlen jelzéssel: Falkavadászat Gödöllőn (Hallali! Fuchsjagd in Gödöllő). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 18x28 cm. Paszpartuban.
10712.

Wilhelm Richter (1824-1892) festménye után, ismeretlen jelzéssel: Falkavadászat Gödöllőn ("Hallali!" Fuchsjagd in Gödöllő). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 18x28 cm. Paszpartuban.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF