Engravings

Number of items: 49

cca 1900 Női divat. Színes litográfia, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. 38,5x28,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10713.

2 600 HUF
7,03
7,65
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat két hölggyel a Honművész folyóiratból. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18,5x13 cm. Üvegezett fakeretben.
10714.

1 800 HUF
Kohlmann Lipót (működött a XIX. sz. első felében): Biedermeier női divat. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18,5x13 cm. Üvegezett fakeretben.
10715.

1 800 HUF
10
Vinzenz Katzler (1823-1882): I. Umbertó olasz király látogatása Bécsben (1881). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. 23x34,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10716.

2 600 HUF
7,03
7,65
I. Ferenc József koronázása 1867-ben. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 34x23,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10717.

2 600 HUF
7,03
7,65
A császári Habsburg család tagjai 1879-ben: I. Ferenc József, Erzsébet (Sisi), Rudolf trónörökös, Mária Valéria stb. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. 33x47 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10718.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1900 Chic Parisien no. 185, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. Jobb alsó sarkában hajtásnyommal. 40x25 cm. Üvegezett fakeretben.
10719.

cca 1900 "Chic Parisien" no. 185, színes női divatkép. Színes litográfia, papír, Atelier Bachwitz. Jobb alsó sarkában hajtásnyommal. 40x25 cm. Üvegezett fakeretben.

2 600 HUF
7,03
7,65
William French (1815-1898) metszése, Peingret után: Nápolyi bérkocsi, lovaskocsi (Neapolitanischer Miethwagen). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Kissé foltos. 15x20,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10720.

1 800 HUF
Friedrich Hottenroth (1840-1917): 8 db angliai történelmi, részben katonai viselet. Színes litográfia, papír. Jelzett a metszeten. 24x17 cm körüli méretekben. Intézményi bélyegzőkkel. Részben lapszéli szakadásokkal.
10721.

2 400 HUF
Friedrich Hottenroth (1840-1917): 11 db római kori és itáliai történelmi, részben katonai viselet. Színes litográfia, papír. Jelzett a metszeten. 24x17 cm körüli méretekben. Intézményi bélyegzőkkel. Részben lapszéli szakadásokkal.
10722.

2 400 HUF
Friedrich Hottenroth (1840-1917): 18 db francia történelmi és katonai viselet. Színes litográfia, papír. Jelzett a metszeten. 24x17 cm körüli méretekben. Intézményi bélyegzőkkel. Részben lapszéli szakadásokkal.
10723.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1880 S. M. Corvette Donau 1876-ban. Korabeli fénynyomat kartonon. 32x37 cm
10724.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF