Number of items: 376

Gráber Margit (1896-1993): Fekvő női akt. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Lap bal széle kissé sérült. 24×33 cm.
10097.

18 000 HUF
48,65
52,94
Gráber Margit (1896-1993): Gondolkodó lány, 1982. Pasztell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 61×43 cm.
10098.

42 000 HUF
113,51
123,53
10099.

18 000 HUF
48,65
52,94
Gráber Margit (1896-1993): Varrónő, 1956. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent, lap teteje papírra kasírozva, papír teteje kartonra ragasztva. Karton hátoldalán autográf felirattal. Papír hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli és Vámhivatali pecséttel. 24×32 cm.
10100.

24 000 HUF
64,86
70,59
Gráber Margit (1896-1993): Női portré. Szén, papír, jelezve balra lent. 24×33 cm.
10101.

18 000 HUF
48,65
52,94
Gráber Margit (1896-1993): Festő állvány előtt. Kréta, szén, papír, jelezve balra lent. 43×35,5 cm.
10102.

24 000 HUF
64,86
70,59
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x54 cm
10103.

5 000 HUF
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Szentháromság tér. Akvarell, tus, papír, jelzett, 15x21 cm
10104.

2 000 HUF
10105.

38 000 HUF
102,70
111,76
10106.

100 000 HUF
270,27
294,12
10107.

90 000 HUF
243,24
264,71
10108.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: