Number of items: 376

Bak Imre (1939 - 2022): Tükröződések / Reflections. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalon. Üvegezett keretben, múzeumi üveggel 27x34 cm
10000.

500 000 HUF
1 351,35
1 470,59
Vera Molnár (1924-): Megszakadt körök. Kompozíció. Ceruza-papír. Jelezve jobbra lent: VM 05-16. 49x39 cm. Üvegezett keretben. Egyedi grafika! A jövőre 100. születésnapját ünneplő francia-magyar Vera Molnár (Molnár Vera) a számítógépes művészet úttörőjeként, a kortárs képzőművészet egyik megújítójaként tartják számon, akit megérintett a geometrikus-absztrakt, de az op-art is. A 2019-2020 fordulóján, közvetlenül a covid járvány kitörése előtt rendezett nagyszabású, összegző kiállításán az életmű több szakaszából kerültek munkák bemutatásra a Kiscelli Múzeumban. Míg aukciókon legtöbbször sokszorosított grafikái, szitanyomatai fordulnak meg, ezúttal egy egyedi alkotás szerepel árverésünkön. Ritka lehetőség, gyűjtői darab! / pencil on paper, signed, framed
10001.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
Deim Pál (1932-2016): Fekete tükör. Akril, vásznazott lemez, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 20x15 cm. / acrylic, signed, framed
10002.

260 000 HUF
702,70
764,71
10003.

170 000 HUF
459,46
500,00
Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
10004.

170 000 HUF
459,46
500,00
Nems Judit (Nemes Judith, 1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Akril, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x20 cm. / Acrylic on paper. Unsigned. Framed. 20x20 cm.
10005.

Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Akril, kollázs, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 20x20 cm. / Acrylic on paper. Unsigned. Framed. 20x20 cm.

160 000 HUF
432,43
470,59
10006.

130 000 HUF
351,35
382,35
10007.

140 000 HUF
378,38
411,76
10008.

110 000 HUF
297,30
323,53
Alexin Andor (1921-2003): Csendélet, 1962. Monotípia, papír, jelzett. 39x29,5 cm
10009.

8 500 HUF
22,97
Alföldi Róbert (1967-): Ülő akt macskával, 2002. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 30x40 cm
10010.

32 000 HUF
86,49
94,12
9
10011.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF