Number of items: 376

10121.

36 000 HUF
97,30
105,88
Hetényi Tibor (1891-1977): Vízparti táj. Olaj, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, hátoldalán névvel feliratozott, 57,5x83,5 cm
10122.

50 000 HUF
135,14
147,06
Horthy Béla (1869-1943): Kézdi-Kovács László és Vajda Zsigmond karikaturisztikus portréi. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, Kézdi-Kovács László autográf feliratával, mely szerint Horthy Béla rajzai. 14,5x11 cm + 1935 Horthy Béla autográf levele Kézdi-Kovács Lászlóhoz, amelyben Fränkel József budapesti műkereskedésében rendezendő kiállítására invitálja. Két és fél kézzel írt oldal, Nemzeti Casino Bp. fejléces papíron, eredeti borítékkal.
10123.

Horthy Béla (1869-1943): Kézdi-Kovács László és Vajda Zsigmond karikaturisztikus portréi. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzés nélkül, Kézdi-Kovács László autográf feliratával, mely szerint "Horthy Béla rajzai". 14,5x11 cm + 1935 Horthy Béla autográf levele Kézdi-Kovács Lászlóhoz, amelyben Fränkel József budapesti műkereskedésében rendezendő kiállítására invitálja. Két és fél kézzel írt oldal, Nemzeti Casino Bp. fejléces papíron, eredeti borítékkal.

8 000 HUF
Horváth G. Andor (1876-1966): Pipázó hegedűs. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 39×24,5 cm
10124.

32 000 HUF
86,49
94,12
Horváth J. Károly (1873-1961): Téli erdő. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 42x63 cm. Dekoratív fakeretben.
10125.

16 000 HUF
43,24
47,06
Horváth J. Károly (1873-1961): Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelezve jobbra lent. 57x35 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.
10126.

18 000 HUF
48,65
52,94
Horváth József (?-): Horgász a holdfényben. Olaj, farost, jelzett, keretben 50x70 cm
10127.

10 000 HUF
27,03
29,41
10128.

16 000 HUF
43,24
47,06
Józsa János (1936-2016): 13 nagy méretű rézkarcról készített ofszet nyomat. Jelzettek a nyomaton 29x40 cm
10129.

15 000 HUF
40,54
44,12
Józsa János (1936-2016): Sebes Gy. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10130.

2 200 HUF
5,95
6,47
Józsa Sándor (1910-1989): Férfi akt. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, fakeretben, lap széle kissé foltos, 29×20 cm
10131.

3 000 HUF
10132.

14 000 HUF
37,84
41,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF