Number of items: 376

10245.

20 000 HUF
54,05
58,82
Parobek Alajos (1896-19479: Pásztortűz. rézkarc, papír. Jelzett, 16x12 cm Üvegezett keretben
10246.

10 000 HUF
27,03
29,41
10247.

3 000 HUF
Pekáry István (1905-19819: Csárdás. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Levelezőlap 10x12 cm
10248.

24 000 HUF
64,86
70,59
10249.

28 000 HUF
75,68
82,35
10250.

26 000 HUF
70,27
76,47
Pekáry István (1905-1981): Sárközi lány - magyar népviselet. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Pekáry1933. Üvegezett kopott keretben. 21x15,5 cm
10251.

22 000 HUF
59,46
64,71
Perei Zoltán (1913-1992): Tengeri csikó. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. Üvegezett fakeretben. 6,5x13 cm
10252.

5 000 HUF
Perei Zoltán (1913-1992): Anya. Linómetszet, merített papír, jelzett, művészpéldány EA V/XV. számozással. 15x10,5 cm
10253.

4 600 HUF
12,43
13,53
Tomasz Piars (1981-): Fekete kristályok sorozat (Black crystals series), 2017. Akril, papír, jelezve a hátoldalán. Plexiüvegezett keretben. 70×50 cm. / Tomasz Piars (1981-): Black crystals series, 2017. Acrylic on paper, signed on the reverse. Framed. 70×50 cm.
10254.

Tomasz Piars (1981-): Fekete kristályok sorozat ("Black crystals" series), 2017. Akril, papír, jelezve a hátoldalán. Plexiüvegezett keretben. 70×50 cm. / Tomasz Piars (1981-): "Black crystals" series, 2017. Acrylic on paper, signed on the reverse. Framed. 70×50 cm.

80 000 HUF
216,22
235,29
10255.

12 000 HUF
32,43
35,29
Pólya József (1923-1994): Kitörés. Kollázs, papír. Jelzés nélkül. 32x41 cm. Üvegezett fakeretben.
10256.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: