Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 217

Írország DN Ír zarándoklat zománcozott bronz jelvény (30mm) T:1- Ireland ND Irish pilgrimage enamelled bronze badge (30mm) C:AU
33635.

Írország DN "Ír zarándoklat" zománcozott bronz jelvény (30mm) T:1- Ireland ND "Irish pilgrimage" enamelled bronze badge (30mm) C:AU

3 000 HUF
Jugoszlávia 1935. Szabadka 1935 Június bronz jelvény a hátoldalán T. KRIVAK-ZAGREB gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:VF Yugoslavia 1935. Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935 bronze badge with T. KRIVAK-ZAGREB makers mark on the back. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:VF
33636.

Jugoszlávia 1935. "Szabadka 1935 Június" bronz jelvény a hátoldalán "T. KRIVAK-ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:VF Yugoslavia 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" bronze badge with "T. KRIVAK-ZAGREB" makers mark on the back. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:VF

2 200 HUF
5,95
6,47
33637.

800 HUF
Lengyelország 2006. Júniusi poznańi felkelés 1956 ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon (43x43mm) + rajta aranyozott, zománcos Lengyel lobogó jelvény (12x12mm) T:1 Poland 2006. Powstanie Poznanskiego Czerwca 1956 silver patina decoration on ribbon (43x43mm) + Polish Flag gilded, enamelled badge 12x12mm) C:UNC
33638.

Lengyelország 2006. "Júniusi poznańi felkelés 1956" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon (43x43mm) + rajta aranyozott, zománcos "Lengyel lobogó" jelvény (12x12mm) T:1 Poland 2006. "Powstanie Poznanskiego Czerwca 1956" silver patina decoration on ribbon (43x43mm) + "Polish Flag" gilded, enamelled badge 12x12mm) C:UNC

8 000 HUF
Lengyelország DN PTTK zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:XF Poland ND PTTK enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF
33639.

Lengyelország DN "PTTK" zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:XF Poland ND "PTTK" enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF

800 HUF
33640.

500 HUF
1,35
1,47
Németország DN Lipcse könyv alakú jelvény leporellóval (26x25mm) T:1- könyv csatja letört Germany ND Leipzig book shaped badge with mini leporello (26x25mm) C:AU missing buckle
33641.

2 000 HUF
Olaszország 1925. Anno Jubilaei MCMXXV zománcozott Br jelvény, hátoldalán Stab. G. Bregonzio gyártói jelzéssel T:AU kis zománchiba Italy 1925. Anno Jubilaei MCMXXV enamelled Br badge, with Stab. G. Bregonzio makers mark on the back C:AU small enamel error
33642.

Olaszország 1925. "Anno Jubilaei MCMXXV" zománcozott Br jelvény, hátoldalán "Stab. G. Bregonzio" gyártói jelzéssel T:AU kis zománchiba Italy 1925. "Anno Jubilaei MCMXXV" enamelled Br badge, with "Stab. G. Bregonzio" maker's mark on the back C:AU small enamel error

1 000 HUF
Olaszország DN Csendőrség 25 fém kitüntetés szalagon T:XF,VF Italy ND Carabinieri 25 metal medal with ribbon C:XF,VF
33643.

Olaszország DN "Csendőrség 25" fém kitüntetés szalagon T:XF,VF Italy ND "Carabinieri 25" metal medal with ribbon C:XF,VF

1 000 HUF
Románia ~1960. A szocialista verseny vezető szövetkezete aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2 Romania ~1960. Cooperator fruntas in intrecerea socialista gilt, enamelled decoration C:XF
33644.

1 000 HUF
Románia 1980. Élen a haladásban rátétes Al és zománcos tombak jelvény (42x42mm) T:1- Romania 1980. Fruntaş În Întrecere overlayed Al and enamelled tombak badge (42x42mm) C:AU
33645.

Románia 1980. "Élen a haladásban" rátétes Al és zománcos tombak jelvény (42x42mm) T:1- Romania 1980. "Fruntaş În Întrecere" overlayed Al and enamelled tombak badge (42x42mm) C:AU

1 000 HUF
Románia 1991. Madarasi Hargita festett, eloxált Al jelvény (30mm) + természetjáró zománcos tombak jelvény (22mm) T:2 sérült tű
33646.

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF