Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 217

33623.

2 000 HUF
~1970. MV (Munkavédelmi Őr) festett fém jelvény (36mm) T:2
33624.

~1970. "MV (Munkavédelmi Őr)" festett fém jelvény (36mm) T:2

1 000 HUF
DN SALK zománcozott gomblyukjelvény, 368 sorszámmal (11x11mm) T:XF
33625.

DN "SALK" zománcozott gomblyukjelvény, "368" sorszámmal (11x11mm) T:XF

1 400 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1928. Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York (Magyar Zarándoklat - Kossuth-emlékmű) műanyag kitűző magyar és amerikai trikolor szalagokkal, tokban (56mm) + A Kossuth-szobor  - Leleplezési ünnep részletes programja + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 1928. május 11. XXXIX. évfolyam 26. szám, benne cikk az eseményről T:AU USA 1928. Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York plastic badge with hungarian and american tricolor ribbon, in case (56mm) + Program of the Festivities and Entertainments - Kossuth Monument Unveiling + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 11th May 1928, 39th Year, 26. In it article about the event C:AU
33626.

Amerikai Egyesült Államok 1928. "Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York (Magyar Zarándoklat - Kossuth-emlékmű)" műanyag kitűző magyar és amerikai trikolor szalagokkal, tokban (56mm) + "A Kossuth-szobor - Leleplezési ünnep részletes programja + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 1928. május 11. XXXIX. évfolyam 26. szám, benne cikk az eseményről T:AU USA 1928. "Hungarian Pilgrimage - Kossuth Monument 1928 New York" plastic badge with hungarian and american tricolor ribbon, in case (56mm) + "Program of the Festivities and Entertainments - Kossuth Monument Unveiling" + Fővárosi Közlöny - Budapest Székesfőváros Hivatalos Lapja, 11th May 1928, 39th Year, 26. In it article about the event C:AU

36 000 HUF
97,30
105,88
Amerikai Egyesült Államok 1928. Kossuth Lajos - New York, 1928 március festett fém kitűző, a Szent Koronával, Kossuth arcképével, és a magyar, illetve az amerikai zászlókkal (35x46mm) T:VF tű letört, festés kopott USA 1928. Kossuth Lajos - New York, March 1928 painted metal badge with the Hungarian Crown, the portrait of Kossuth and the Hungarian and the American tricolor (35x46mm) C:VF pin broken, painting worn
33627.

Amerikai Egyesült Államok 1928. "Kossuth Lajos - New York, 1928 március" festett fém kitűző, a Szent Koronával, Kossuth arcképével, és a magyar, illetve az amerikai zászlókkal (35x46mm) T:VF tű letört, festés kopott USA 1928. "Kossuth Lajos - New York, March 1928" painted metal badge with the Hungarian Crown, the portrait of Kossuth and the Hungarian and the American tricolor (35x46mm) C:VF pin broken, painting worn

6 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1929-1958. Western Electric Sound System jelzett Ag gomblyukjelvény (2,29g/0.935/6,5x27mm) T:2 USA 1929-1958. Western Electric Sound System hallmarked Ag buttonhole badge (2,29g/0.935/6,5x27mm) C:XF
33628.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ausztria 1912. XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912 bronz jelvény, BRÜDER SCHNEIDER WIEN gyártói jelzéssel (47x35mm) T:1- patina Austria 1912. XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912 bronze badge, with BRÜDER SCHNEIDER WIEN makers mark (47x35mm) C:AU patina
33629.

Ausztria 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Bécs 1912" bronz jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" gyártói jelzéssel (47x35mm) T:1- patina Austria 1912. "XXIII. INTERNAT. EUCHARISTICUS CONGRESS. VIENN 1912" bronze badge, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN" maker's mark (47x35mm) C:AU patina

1 000 HUF
Ausztria ~1980. 25 és 40 év a népgazdaság szolgálatában aranyozott fém és ezüstözött fém kitüntető emlékérem eredeti tokban, nyakkendőtűs miniatűrrel (51mm) T:AU Austria ~1980. 25 Years Service of National Economy silver plated metal commemorative medallion in original case with miniature tie pin (51mm) C:AU
33630.

Ausztria ~1980. "25 és 40 év a népgazdaság szolgálatában" aranyozott fém és ezüstözött fém kitüntető emlékérem eredeti tokban, nyakkendőtűs miniatűrrel (51mm) T:AU Austria ~1980. "25 Years Service of National Economy" silver plated metal commemorative medallion in original case with miniature tie pin (51mm) C:AU

1 200 HUF
Ausztria ~1980-2014. 16db vegyes jelvény, kitűző nagyrészt tokban, közte főleg műgyantás darabok T:UNC,AU Austria ~1980-2014. 16pcs of mixed badges, pins mostly in cases, with lots of synthetic resined pcs C:UNC,AU
33631.

1 200 HUF
Franciaország DN FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség) aranyozott, részben zománcozott jelvény T:AU France ND FAI (Fédération Aéronautique internationale) gilt, partially enamelled badge C:AU
33632.

Franciaország DN "FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség)" aranyozott, részben zománcozott jelvény T:AU France ND "FAI (Fédération Aéronautique internationale)" gilt, partially enamelled badge C:AU

2 000 HUF
Gabon DN Országos Csendőrség kétoldalas bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Gabon ND National Gendarmerie two-sided bronze medallion without ribbon C:AU,XF
33633.

2 000 HUF
33634.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF