Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 217
2909151
33599
442
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1983. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983" bronz kitűző. Szign.:Tóth Amerigo (Imre) (30x22mm) + DN "Tarzicius vértanú / Jézusom, örömöm" Al medál füllel (42x25mm) T:AU,XF az egyiken kis ü.
1 000 HUF
2910809
33600
442
40000
Numismatics
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel, eredeti tokban + adományozói okirat és viselői igazolvány Sós Gyula ipari miniszterhelyettes részére, meghívólevéllel és az átadáson készült fotóval. T:UNC
NMK 720.
40 000 HUF
2910837
33601
442
Numismatics
Palotás József (1947- ) 1985. "II. Országos olvasztár verseny - Dunaújváros 1985" bronz plakett, eredeti tokban (87mm) T:AU
3 000 HUF
2912507
33602
442
Numismatics
1987. "Bányamentő Szolgálati Érdemérem bronz fokozata 10 év után" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:XF
2 400 HUF
2911575
33603
442
Numismatics
1988. "S. STEPHANUS 1038-1988" aranyozott, festett fém jelvény (20x20mm) T:AU
1 600 HUF
2912493
33604
442
Numismatics
1989. "Bányász Szolgálati Érdemérem ezüst fokozata" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, adományozói lappal T:XF
2 400 HUF
2806852
33605
442
Numismatics
~1990. "Erdészeti szolgálat" rátétes, műgyantás bronz szolgálati jelvény gomblyukas pánton "PV. (Pénzverő)" gyártói jelzéssel T:2
8 000 HUF
2804677
33606
442
110000
Numismatics
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" zománcozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, hátoldalán "1946 1991" felirat, karikán fémjel, verdejel, eredeti dobozában T:1- kis patina
1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commander's Cross, Civil Grade" enamelled Ag decoration with ribbon, with hallmark on the suspension ring, in original box C:AU small patina
NMK 737.
110 000 HUF
2826308
33607
442
Numismatics
2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott, műgyantás rátétes kitüntetés mellszalagon T:1- hiányzó tű
6 000 HUF
2910973
33608
442
Numismatics
DN "Vöröskeresztes elsősegélynyújtó" fém jelvény (27x45mm) T:XF
1 200 HUF
2910897
33609
442
Numismatics
DN Cu cserkész kitűző tű nélkül + festett tölgyleveles Cu jelvény (18x37mm) T:XF
1 600 HUF
2909926
33610
442
Numismatics
DN "Fodor Testnevelő és Vívóintézet" zománcozott "D.R.G.M. 854276" jelzéssel (22mm) T:XF zománchiba
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035