Books: Military

Number of items: 68

A NATO-hadtestek Dél- és Közép-Európában. Bp., 1988., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Kiadói papírkötés.
18323.

2 400 HUF
Nyergelj! Fordulj! Veszprémi huszárhősök. Gajdács Pál: A moóri huszárkapitány és az elfeledett hősök - elbeszélő költemény - . Sashalmi István: Veszprémi huszárok történetei az 1848/49-es forradalom és szabadságharc idejéből - tanulmányok-. Az egyik szerző, Sashalmi István által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2016., Pannon Egyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés.
18324.

1 200 HUF
Beöthy-Zs. László: Nincs szebb, mint a huszár... Miskolc, 1988., Borsodi Nyomda. Kiadói kissé kopott papírkötés. Számozott, 350. számú példány. A szerző által ALÁÍRT példány.
18325.

Beöthy-Zs. László: "Nincs szebb, mint a huszár..." Miskolc, 1988., Borsodi Nyomda. Kiadói kissé kopott papírkötés. Számozott, 350. számú példány. A szerző által ALÁÍRT példány.

2 200 HUF
5,95
6,47
Harckocsik és harckocsicsapatok. Tisztek Könyvtára. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a hátsó borítón szakadással, volt könyvtári példány.
18326.

1 600 HUF
Zentai Artur: A Magyar Néphadsereg szocialista jellege mélyítésének alapvető irányai. Belső használatra. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói papírkötés
18327.

Zentai Artur: A Magyar Néphadsereg szocialista jellege mélyítésének alapvető irányai. "Belső használatra." Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói papírkötés

1 600 HUF
A Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola története 1949-1984. Bp., 1984., Zrínyi. Kiadói papírkötés. + A Budai Önkéntes Ezred emlékalbuma 1945-2000. Összeáll.: Sárközi Sándor és Szigeti Mihály. Szerk.: Vass Jenő Sándor. Bp., én.,Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetsége Budai Önkéntes Ezred Emlékbizottsága. Kiadói papírkötés.
18328.

1 400 HUF
10
18329.

1 200 HUF
V. G. Reznyicsenko, I. N. Borovjev et alii: Harcászat. Ford.: Horváth Zoltán, Székely Béla, Kovács József. Bp., 1970., Zrínyi. 2. kiadás. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 3500 példányban.
18330.

1 000 HUF
Reinhold Eichacker: Levelek az élethez. A lélek lövészárkaiból és a lövészárok lelkéből. Ford.: Szederkényi Anna. Bp., 1916, Athenaeum, 120 p. Kiadói illusztrált papírborítóban, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, könyvtest elvált a borítótól.
18331.

1 000 HUF
Szomory Emil: Havasi gyopár és egyéb levelek az olasz hadszíntérről. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói, kissé sérült papírkötésben, kissé foltos borítóval, néhány kevés lap foltos, egy lapon ceruzás feljegyzéssel, utolsó lapon lapszéli, szöveget nem érintő hiánnyal.
18332.

1 400 HUF
Vegyes militária tétel, 3 db:   Sárközi Sándor: Veszprém honvéd helyőrség története. Bp., 1998., Honvéd. Kiadói papírkötés.;   Zágoni Ernő: A néphadsereg pártirányításának történetéhez 1945-1980. Tanulmányok, dokumentumok a Magyar Néphadseregben folyó politikai munka történetéből. Bp., 1987., MH Politikai Főcsoportfőnökség Tudományos Tanácsa. Kiadói papírkötés.;   Endresz Ernő: Az átalakuló Magyar Honvédség (1987-1997.) Biztonságpolitikai füzetek. Bp., 1997., TIT Hadtudományi és Biztonságpolitikai Egyesület. Kiadói papírkötés.;
18333.

1 800 HUF
Nagy László: A szovjet-amerikai kapcsolatok katonapolitikai aspektusainak elemzése (1945-1991.) Honvéd Tudósok 35. Bp., 1998., MH Tájékoztatási és Médiaközpont. Kiadói papírkötés.
18334.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF