https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 68

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Csapattörténet 2 kötet: Háncs Ernő: A kiskőrösi tüzérezred története 1945-1980. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói papírkötés. + Kis András: A csongrádi katonák és elődeik története. 1945-1980. Műszakiak. Bp., 1983., Zrínyi. Kiadói papírkötés.
18299.

Csapattörténet 2 kötet: Háncs Ernő: A kiskőrösi tüzérezred története 1945-1980. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói papírkötés. + Kis András: A csongrádi katonák és elődeik története. 1945-1980. Műszakiak. Bp., 1983., Zrínyi. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
1984 Aviatika 1. LI-2 Teve. + Aviatika 2. JAK-9-P Vércse. + 1992 Szuperszárnyak. Szerk. Gögös Ottó. Bp., 1992., Kossuth.
18300.

1984 Aviatika 1. LI-2 "Teve". + Aviatika 2. JAK-9-P "Vércse". + 1992 Szuperszárnyak. Szerk. Gögös Ottó. Bp., 1992., Kossuth.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Fehéri Armand Vilmos császár főhadiszállásán  .Budapest, 1918. Légrády Testvérek (ny.) 352 p. Első kiadás.Első világháborús tudósítás. Fűzve, ragasztott papírkötésben
18301.

Fehéri Armand Vilmos császár főhadiszállásán .Budapest, 1918. Légrády Testvérek (ny.) 352 p. Első kiadás.Első világháborús tudósítás. Fűzve, ragasztott papírkötésben

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
5
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, térképmellékletek nélkül
18302.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, térképmellékletek nélkül

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
1981-1987 Bátorságért 4 kötete (1981/82, 1982/83, 1984/85, 1986/87.)
18303.

1981-1987 Bátorságért 4 kötete (1981/82, 1982/83, 1984/85, 1986/87.)

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
Vegyes II. világháborúval kapcsolatos tétel, 3 db:  Dombrády Lóránd-Tóth Sándor: A Magyar Királyi Honvédség 1919-1945.;   Ölvedi Ignác: Az 1. magyar hadsereg története. 1944. január 6-ától október 17-ig.;   Lajtos Árpád: Emlékezés a 2. magyar hadseregre. Bp., 1987-1989., Zrínyi. Kiadói papírkötés;
18304.

Vegyes II. világháborúval kapcsolatos tétel, 3 db: Dombrády Lóránd-Tóth Sándor: A Magyar Királyi Honvédség 1919-1945.; Ölvedi Ignác: Az 1. magyar hadsereg története. 1944. január 6-ától október 17-ig.; Lajtos Árpád: Emlékezés a 2. magyar hadseregre. Bp., 1987-1989., Zrínyi. Kiadói papírkötés;

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ju. A. Anderszen - A. I. Drozzsin - P. M. Lozzik: A szárazföldi csapatok légvédelme. Tisztek Könyvtára. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
18305.

Ju. A. Anderszen - A. I. Drozzsin - P. M. Lozzik: A szárazföldi csapatok légvédelme. Tisztek Könyvtára. Bp., 1982., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Vegyes militária könyvtétel, 3 db:  Pápai Imre: A Bundeswehr tisztje, Kovács Ferenc: Az amerikai tiszt. Bp., 1987., Zrínyi. Kiadói papírkötés.;  Az olasz fegyveres erők. Bp., 1985., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Kiadói papírkötés.
18306.

Vegyes militária könyvtétel, 3 db: Pápai Imre: A Bundeswehr tisztje, Kovács Ferenc: Az amerikai tiszt. Bp., 1987., Zrínyi. Kiadói papírkötés.; Az olasz fegyveres erők. Bp., 1985., MN Politikai Nevelőmunka Anyagi és Módszertani Központ. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
1964 A Rendőrség fegyverhasználati jogáról. Bp., 1964. BM tanulmányi és kiképzési csoportfőnökség 162p. szolgálati példány pecséttel, név feljegyzéssel a borítón Kiadói papírkötésben
18307.

1964 A Rendőrség fegyverhasználati jogáról. Bp., 1964. BM tanulmányi és kiképzési csoportfőnökség 162p. szolgálati példány pecséttel, név feljegyzéssel a borítón Kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.
18308.

Anthony J. Watts: The Royal Navy. An illustrated history. London,1999., Borckhampton Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18309.

Samuel Loring Morison - Norman Polmar: The American Battleship. St. Paul, 2003, MBI. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Geoffrey Carter: The Royal Navy at Portland 1900-2000. Liskeard, 2001., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18310.

Geoffrey Carter: The Royal Navy at Portland 1900-2000. Liskeard, 2001., Maritime Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
12,97
EUR
,
14,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment