Books: Military

Number of items: 68

Új hadi regulamen(tum) melly az 1751 esztendőben Magyar Ország Gyűlése szereztetett Felséges Maria Theresia romai császárné, és koronás királyné, kegyelmes asszonyunk, tulajdon kegyes parancsolataival meg-erősítetett, deák és német nyelveken ki-adattatott. És annak magyar nyelvre lett fordítása F: Királyi Helytartó Tanács által helyben hagyattatott. Posonyban, (1751), Landerer János Mihály, 15 sztl. Borító nélküli példány, a címlap levált, a címlapon és az utolsó 3 lap sérült, rajtuk szöveget is érintő hiánnyal, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal.
18275.

Új hadi regulamen'(tum) melly az 1751 esztendőben Magyar Ország Gyűlése szereztetett Felséges Maria Theresia romai császárné, és koronás királyné, kegyelmes asszonyunk, tulajdon kegyes parancsolataival meg-erősítetett, deák és német nyelveken ki-adattatott. És annak magyar nyelvre lett fordítása F: Királyi Helytartó Tanács által helyben hagyattatott. Posonyban, (1751), Landerer János Mihály, 15 sztl. Borító nélküli példány, a címlap levált, a címlapon és az utolsó 3 lap sérült, rajtuk szöveget is érintő hiánnyal, szakadozott lapszélekkel, foltos lapokkal.

15 000 HUF
40,54
44,12
vitéz Pávai Mátyás Sándor: A Máramaros-Ugocsa megyei 85-ik gyalogezred története 1914-1918. Eredeti harctéri naplók, hadműveleti intézkedések, parancsok, harcjelentések és okmányok alapján írta.  Budapest, 1941. Szerző-Stádium ny. 848 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói, félvászon-kötésben,kijáró lapokkal
18276.

10 000 HUF
27,03
29,41
11
18277.

12 000 HUF
32,43
35,29
18278.

12 000 HUF
32,43
35,29
18279.

10 000 HUF
27,03
29,41
18280.

6 000 HUF
A magyar repülőhadmérnök-képzés története itthon és külföldön. Bp., 2000., Magyar Hadtudományi Társaság Légierő Szakosztálya. Kiadói papírkötés
18281.

3 600 HUF
9,73
10,59
Míves fegyverek a Gödöllői Királyi Kastélyban I.-II. (Fine Weapons in the Royal Castle of Gödöllő) Bp., 2021. Gödöllői Királyi Kastély Közhasznú Nonprofit Kft. Kiadói papírkötésben
18282.

5 000 HUF
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Bp., 1993, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón néhány kis folttal.
18283.

5 000 HUF
Szabó Péter - Számvéber Norbert: A Keleti Hadszíntér És Magyarország 1941-1943 + 1943-1945. Puedlo kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18284.

4 800 HUF
12,97
14,12
A szakasz és a század harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. + A zászlóalj harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. Megjelent 3000 példányban. Bp., 1978., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
18285.

5 000 HUF
Fábián Béla: 6 ló - 40 ember. Hadifogoly feljegyzések. Bp.,én., Athenaeum. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói papírkötés
18286.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF