3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1842 Pesti Hírlap 167. sz. August. 7. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 555-562 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.