3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1842 Pesti Hírlap 166. sz. August. 4. 1842. Szerk.: Kossuth Lajos. Pest, Landerer Lajos, restaurált, 547-554 p. Benne korabeli hírekkel, érdekes írásokkal, korabeli reklámokkal, gőzhajómenetrendekkel, gabonaárakkal.