Number of items: 467

Molnár C. Pál (1894-1981): Lovak a tájban, 1916. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, kissé sérült. 18×24 cm. Nagyon korai munka, gyűjtői darab!
10000.

50 000 HUF
135,14
147,06
Nagy Árpád Pika (1950-): Babtisztérium. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Pika). Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: MAMŰ Galéria, Budapest, 2023, csoportos kiállítás. 100x80 cm. / oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Exhibited: MAMŰ Gallery, Budapest, 2023, group exhibition, 100x80 cm.
10001.

280 000 HUF
756,76
823,53
Gross Arnold (1929-2015): Tordai kert II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat próba jelzéssel, lapszéli alig látható halvány foltokkal, üvegezett fakeretben, 14x19 cm
10002.

100 000 HUF
270,27
294,12
Koppány Attila (1947-): K13. Akril, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalon autográf felirattal. Fakeretben. 51x51 cm
10003.

140 000 HUF
378,38
411,76
10004.

140 000 HUF
378,38
411,76
10005.

140 000 HUF
378,38
411,76
10006.

260 000 HUF
702,70
764,71
Alföldi Róbert (1967-): Női akt dobozzal, 2002. Szén, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24x33 cm
10007.

28 000 HUF
75,68
82,35
22
10008.

9 000 HUF
24,32
26,47
Ábrahám Rafael (1929-): Vízpart. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28x22 cm.
10009.

3 000 HUF
10010.

3 400 HUF
9,19
10,00
Almásy Aladár (1946-): Fehér vesszőkkel megtévedt kertész. Tus, papír, jelzett. Almásy Aladár autográf ajándékozási soraival. Üvegezett fakeretben, foltos 29x19 cm
10011.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF