280 000 HUF
756,76 EUR, 823,53 USD
Nagy Árpád "Pika" (1950-): Babtisztérium. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent (Pika). Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: MAMŰ Galéria, Budapest, 2023, csoportos kiállítás. 100x80 cm. / oil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse. Exhibited: MAMŰ Gallery, Budapest, 2023, group exhibition, 100x80 cm.