1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" kétoldalas, eredetileg ezüstözött bronz emlékérem (38mm) T:XF szinte teljesen lekopott ezüstözés, ph.
1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" Br kitüntetés mellszalaggal, az ezüstözött medalionban "XVIII" római számmal T:2 /
Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" Br decoration with ribbon, with silver plated medalion C:XF
NMK 149.
1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:AU,XF / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "WILH. KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:AU,XF NMK.: 223.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF patina
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with ribbon. Sign: Leisek C:XF patina
NMK 129.
~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés mellszalagon, szignó nélkül T:XF
Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" war metal decoration with ribbon, without signature C:XF
NMK 129.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:AU patina
NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation
NMK 249.
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" hadifém kitüntetés hadiszalagon T:AU,XF
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" war metal decoration with ribbon C:AU,XF
NMK 245
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU,XF
Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF
NMK 245