Watches

Number of items: 134

Ezüst (Ag) antik angol zsebóra, spindlis szerkezettel, nem jár, kulcs nélkül. Jelzett szerkezet: Bennett Clench Salisbury 14651. Jelzett tok: London, 1955 körül, James Jackson & Son.
12077.

60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst (Ag) antik angol zsebóra, spindlis szerkezettel, nincs kipróbálva, kulcs nélkül, számlapja sérült. Jelzett szerkezet: Antoine Allier Paris. 1850 körül.
12078.

70 000 HUF
189,19
205,88
Vegyes kvarc órák, működőképesek és alkatrésznek is
12079.

5 000 HUF
Rebecca svájci design női karóra, másodpercmutatós, kígyóbőr szíjjal, működik, új elemmel, 29x29 mm
12080.

14 000 HUF
37,84
41,18
Nautica kronográfos férfi karóra, vízálló, hibátlan számlappal, az üvegen apró karcolásokkal, bőr szíjjal, új elemmel, működik, d: 39 mm (Típus: A22599M)
12081.

19 000 HUF
51,35
55,88
Rolex Datejust replika karóra, automata, dátumkijelzős, fém szíjjal, szép állapotban, működik, d: 32 mm
12082.

24 000 HUF
64,86
70,59
Poljot 17 köves, kézi felhúzós karóra, dátumkijelzős, fém szíjjal, a tok frissen szervizelt , d: 34 mm
12083.

9 000 HUF
24,32
26,47
Calvin Klein design női karóra, hosszú szilikon szíjjal, az üvegen apró karcolással, új elemmel, 39x12 mm
12084.

16 000 HUF
43,24
47,06
Darwil Special Flat férfi karóra, sérült, patinás, működik, d: 32 mm
12085.

10 000 HUF
27,03
29,41
Glashütte 17 köves kézi felhúzós karóra, az üvegen néhány apró karcolással, működik, d: 35 mm
12086.

10 000 HUF
27,03
29,41
17
Anker arany (Au) 14K karóra, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 3,17 g, sérült
12087.

34 000 HUF
91,89
100,00
Stowa 14k arany női karóra, jelzett, használt bőr szíjjal, működik, 18x20 mm
12088.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF