12087. 440. Closed Online auction Watches
34 000 HUF 91,89 EUR, 100,00 USD
0 HUF
Anker arany (Au) 14K karóra, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 3,17 g, sérült
Photo of the item taken by : nagy_andras